Дата: від до Скинути

Валерій Скрипніченко здійснив робочу поїздку в Шарівку, де провів виїзний прийом громадян та відвідав заклади соціальної сфери.

Знову серед актуальних питань – ремонт доріг. Мешканець Шарівки прохав здійснити ремонт дороги, що проходить по вулицях Меморіальній і Слов’янській. За його словами, через проїзд важких автомобілів по ній утворились глибокі ями, що тепер значно ускладнює рух.

14:19 11.11.2021

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора Валківської лікарні офіційно оприлюднене на веб-сайті міської ради.

На засіданні конкурсної комісії з відбору кандидатури на посаду директора КНП «Валківська центральна районна лікарня» під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Нізельковського розглянули два питання. Серед них  встановлення вимог до претендентів на посаду директора закладу та затвердження оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора лікарні.

16:52 10.11.2021

Сьогодні на позачерговому засіданні сесії міської ради депутати переглянули договори оренди землі з ПСП «Мельникове» та збільшили орендну плату з 3 до 10 відсотків.

Як уже повідомлялось раніше, за наслідками наради із сільгоспвиробниками, міська рада та виробники сільськогосподарської продукції дійшли згоди про перегляд розмірів орендної плати. Мова йшла про підвищення плати за землю тим фермерам, які обробляють угіддя відповідно договорів минулих років, укладених ще з районною державною адміністрацією і сплачують менше 10 відсотків від нормативної оцінки землі.

15:41 10.11.2021

Заклади освіти повернулись до звичної роботи.

Всі школи громади працюють в звичному і відкритому режимі. З понеділка заклади відновили навчання в очній формі, окрім однієї - Огульцівська загальноосвітня школа почала працювати у вівторок, оскільки опалення в закладі запустили в понеділок.

15:39 10.11.2021