Місцеві ініціативи

Про затвердження Положення про місцеві ініціативи у Валківській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки

Про відбір місцевих ініціатив для реалізації у 2021 році, поданих до Валківської міської ради у 2020-2021 роках

Перша місцева ініціатива 2021 року у нашій громаді реалізована!

У Валках, по вулиці Перекіпська, на дитячому майданчику встановили тенісний стіл та спортивний комплекс.

З цією ідеєю звернулися до міської ради мешканці кількох вулиць цього масиву, взяли участь у конкурсі "Місцеві ініціативи", довели депутатам важливість та необхідність свого задуму, перемогли, зібрали 10% коштів від суми, самі обрали що купувати і де встановлювати і ВСЕ ЗРОБИЛИ!

А потім, як годиться, по-сусідськи, зібралися за столом до смачної каші.

Голова ініціативної групи - Вікторія Андрієвська.

Спілкуючись за столом домовились про створення органу самоорганізації населення, з допомогою якого люди зможуть ефективніше брати участь в житті міста та зробити ще більше корисного для себе та своїх дітей.

О'бєднуватися заради добрих справ корисно!

У КОСТЕВІ РЕАЛІЗУВАЛИ МІСЦЕВУ ІНІЦІАТИВУ – НА МАЙДАНЧИКУ ВСТАНОВИЛИ СПОРТИВНЕ ОБЛАДНАННЯ

Сьогодні міський голова Валерій Скрипніченко побував на завершальному етапі робіт із реалізації місцевої ініціативи у Костеві. Ідея полягала у встановленні спортивних елементів та лавок для відпочинку на дитячому майданчику.

Згуртувавшись навколо спільної ідеї, костівчани разом із старостою Тетяною Шафар кілька днів майстрували, монтували, фарбували та встановлювали замовлені елементи проєкту. Увесь час поряд з ними були діти, які із зацікавленістю спостерігали за діями дорослих. Всі рішення, починаючи від замовлення та визначення місця встановлення, вирішували самостійно.

«В цьому і є особливість місцевої ініціативи, як важливого принципу місцевого самоврядування - приймати самостійно рішення, гуртуватися навколо спільної справи, брати участь у бюджетному процесі. А завдячуючи матеріальному та фізичному внеску від громади, ще й мати впевненість у збереженні зробленого для своїх дітей. Дякую усім за виконану роботу та реалізацію своєї мрії», - сказав на зустрічі із ініціаторами міський голова.

ДО ФІТНЕСУ ТА ТАНЦЮ У ОЛЕКСАНДРІВЦІ ГОТОВІ!

У Олександрівці представили громаді успішно реалізовану місцеву ініціативу щодо створення спортивно-танцювальної кімнати у Будинку культури. Це було одне із складних завдань, вирішення якого взяла на себе сама громада. Крім обов’язкового співфінансування 10% від загальної суми (90% із міського бюджету), ініціатори взяли на себе фізичне виконання усіх робіт проєкту.

15:55 25.11.2021

АКТИВНІСТЬ ГРОМАДЯН ВЖЕ ПРИНОСИТЬ РЕЗУЛЬТАТИ

Про програму «Міцеві ініцативи», як одну із форм роботи з громадськістю, все більше і більше дізнаються валківчани.Ця платформа для активістів, які прагнуть реальних змін в громаді.

16:23 11.11.2021