Валківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості

За детальною інформацією необхідно звертатися до Валківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м.Валки, пр-т. Григорія Сковороди, буд.1А або за тел. (05753) 5-27-34, 0960810737, 0671608435.

Оголошено набір на безкоштовні курси для внутрішньо переміщених жінок

Валківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує про можливість розширення економічних можливостей внутрішньо переміщених жінок шляхом організації короткострокових безкоштовних дистанційних курсів, у т.ч. на базі Харківського центру професійно технічної освіти ДСЗ за модулями:

11:40 03.10.2022