Служба у справах дітей

Алгоритм надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів на території Валківської міської територіальної громади

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 за номером 268  (із змінами) право на статус мають діти, які постраждали від:

10:00 16.10.2023

У Валківській громаді працюють над запровадженням послуги  патронатних вихователів

Щоб підготувати міждисциплінарну команду з підтримки та запровадження послуги патронату над дитиною для забезпечення ефективності її діяльності й прийняття рішень в найкращих інтересах дитини у Валківській громаді відбулося  навчання фахівців.

14:07 28.08.2023

Дитячі будинки сімейного типу отримали допомогу від БО "Фундація Олени Зеленської"

Дитячі будинки сімейного типу, що функціонують на території громади, отримали суттєву допомогу від Благодійної Організації «Фундація Олени Зеленської». Родинам, за попередніми заявками служби у справах дітей міської ради, були доставлені пральні машини, мікрохвильові печі, конвектори, лампи, матраци, постільна білизна, харчові набори. Служба у справах дітей міської ради дякує Валківській міській раді та волонтерам за доставку гуманітарної допомоги в родини.  Щира вдячність Благодійній організації «Фундація Олени Зеленської» та службі у справах дітей ХОВА за постійну допомогу та підтримку соціально незахищених категорій дітей в цей нелегкий час для нашої країни.

16:44 21.07.2023

Шукаємо патронатних вихователів

Патронат над дитиною — це послуга тимчасового догляду, виховання та реабілітації дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

10:26 09.05.2023

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини Валківської міської ради були розглянуті питання та прийняті рішення щодо призначення опікуна над дитиною, позбавленою батьківського піклування, а також щодо надання дозволів на відчуження житла з урахуванням майнових та житлових прав малолітніх дітей.

13:15 17.03.2023

Патронат - швидка сімейна допомога

Патронат над дитиною – це професійна комплексна соціальна послуга з тимчасового догляду, виховання та реабілітації дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин та/або у період прийняття рішення щодо подальшої долі дитини (усиновлення, влаштування до прийомної сім’ї, ДБСТ, під опіку тощо).

10:34 02.03.2023

Планшети дітям для навчання.

За підтримки ГО «Сімейний центр Ю-ТУ», Благодійного фонду «Спасемо Україну» та за сприяння служби у справах дітей Харківської ОВА діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються на території Валківської громади в родинах опікунів та піклувальників, отримали в подарунок планшети Samsung Galaxy Tab A8. 20 ґаджетів дітям вручила співзасновниця «Сімейного центру» Олена Бондар.

15:00 03.02.2023

Новорічна вистава і подарунки для дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування

У переддень Нового року діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, відвідали новорічну виставу під патронатом начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова. В подарунок кожна дитина отримала планшет та солодощі.

08:40 31.12.2022