Конкурси та гранти

Візьміть участь у проєкті HALLI 2.0 щоб мати більше можливостей для реалізації своїх ідей, щоб зробити прорив у розвитку та розповісти світові про лідерів/-ок України, які формують візію майбутнього.

12:53 28.06.2023

Програма з підтримки яскравих, креативних і талановитих українців  Talents for Ukraine від Київської школи економіки

Команда Київської школи економіки вірить, що секрет успішного майбутнього України — в її надзвичайно талановитих людях та ідеях, здатних змінити світ. Та кожен проєкт потребує підтримки. І тепер ми з радістю готові допомогти втілити Ваші найкрутіші ідеї в реальність.

16:08 17.04.2023

До 100 000 грн на власну справу: стартував конкурс бізнес-ідей для підприємців у регіонах

4 квітня стартував грантовий конкурс «Роби своє». Підприємці з регіонів можуть отримати на започаткування чи продовження власного бізнесу до 100 тис. грн. Цьогоріч планується підтримати не менше 50 проєктів. Сумарний бюджет конкурсу становить 6 млн грн.

09:43 12.04.2023

Грантова програма МОМ для постраждалих від війни мікро- та малих підприємств в Україні

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції, Представництво в Україні, в рамках проекту «Розвиток малих та середніх підприємств: Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, запрошує український мікро- та малий бізнес взяти участь у грантовій програмі.

13:47 14.03.2023

Обласний конкурс проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє» - подання та реєстрація проєктів планується з 8 лютого по 8 березня 2023 року

Відбулось засідання Конкурсного комітету обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє»

12:10 08.02.2023

Обласний конкурс місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє» відбуватиметься по-новому

Харківська обласна рада схвалила рішення «Про внесення змін до Положення про порядок проведення обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє», затвердженого рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 579-VІI (зі змінами)», яким ухвалили положення у новій редакції.

12:45 26.12.2022

Загальний бюджет мініпроєкту у конкурсі «Ефективна медицина в громаді» збільшено до 1 млн грн

У 2020 році з метою продовження та реалізації мети започаткованого обласною радою конкурсу «Ефективна первинна медицина в громаді» було ініційовано обласний конкурс мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді», метою якого є посилення спроможності територіальних громад Харківської області у розбудові, створення ефективної системи надання медичних послуг населенню, поліпшення їхньої якості та доступності.

12:43 26.12.2022

Інтернет-видання “Медправда”  анонсує конкурс та засновує грант за написання інформаційно-аналітичної статті на тему “Посттравматичний стресовий розлад”.

Розміщуємо інформацію щодо проведення конкурсу на сайті, щоб про цей проєкт дізналося якомога більше кваліфікованих лікарів.  Умови грантової програми https://medpravda.ua/ua/pub_2798

10:37 19.09.2022

Уряд затвердив порядок використання 1,5 млрд. грн на підтримку малих сільгоспвиробників

Кабінет Міністрів України затвердив, розроблений Міністерством аграрної політики та продовольства України, порядок використання фінансової допомоги малим агровиробникам, які найбільше постраждали від військової агресії російської федерації і які потребують підтримки за понесені витрати на польові роботи, утримання корів, придбання матеріалів для ведення господарської діяльності, паливно-мастильних матеріалів, засобів захисту рослин, кормів та інших виробничих витрат. Загальна сума програми складає 1,5 млрд грн.

10:36 01.09.2022