Відділення надання соціальних послуг в умовах денного перебування

Відділення надання соціальних послуг в умовах денного перебування є одним із структурного підрозділу Центру надання соціальних послуг Валківської міської ради.

Громадянам, що обслуговує відділення, надається послуга соціальної адаптації, а також інформування та консультування відповідно до Державних стандартів про соціальні послуги.

Для надання соціальних  послуг подається заява особи або законного представника до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення.

У відділенні працюють  спеціалісти: завідувач відділення, інструктор з трудової адаптації,організатор з культурно-дозвілєєвої діяльності, соціальний працівник та медична сестра.

За іформацією про  отримання соціальних послуг у відділенні потрібно звернутися за адресою: м.Валки,вул.Пушкіна,б.14, тел.5-31-56, електронна адреса-valky_denne@ukr.net

Графік роботи: з понеділка по четвер з 8-00 до 17-00год, п’ятниця 8-00 до 15-45год

перерва-12-00-12-45 год

Вихідні: субота, неділя.

Більше інформації тут - Фейсбук сторінка

Запрошуємо на масаж.

Запрошуємо  пенсіонерів Валківської громади та внутрішньо переміщених осіб пенсійного віку   безкоштовно пройти сеанс массажу на масажних кріслах у відділенні надання соціальних послуг в умовах денного перебування Центру надання соціальних послуг Валківської міської ради. Процедура масажу здійснюється під наглядом медичної сестри.

09:36 20.03.2023

Новорічні свята в Центрі надання соціальних послуг

Активісти клубів «Афродіта» та «Мандрівник», а також внутрішньо переміщені особи, які відвідують  відділення надання соціальних послуг в умовах денного перебування Центру надання соціальних послуг Валківської міської ради, регулярно збираються разом задля багатьох корисних і цікавих справ. Тож і напередодні Нового року, у святковій атмосфері, вони будували плани на рік прийдешній, отримали заряд бадьорості та емоційне розвантаження, так потрібні у цей нелегкий для нас час.

09:25 29.12.2022

Нейрогімнастика для роботи мозку

У Центрі надання соціальних послуг Валківської міської ради ,а саме у відділенні надання соціальних послуг в умовах денного перебування відбулися заняття з елементами нейрогімнастики для відвідувачів нашого відділення. Нейрогімнастика-це комплекс простих та приємних рухів,направлений на забезпечення цілісної роботи мозку. Учасники заняття ,виконуючи такі фізичні вправи,розвивають взаємодію тіла й інтелекту. Метою заняття є розвиток рухливості,рівноваги та пластичності нервових процесів. Заняття нейрогімнастикою набувають популярності серед підопічних нашого відділення,бо вони розвивають не тільки когнітивні процеси,а й покращть настрій.

14:47 17.10.2022

ЦНСП турбується про психологічне здоров’я підопічних

Психологічний стан та психічне здоров'я під час військових дій є вкрай важливим.Багато людей переживають втому, виснаження,спустошення, відчувають тривогу й паніку. Психологи допомагають корисними порадами, як опанувати себе в критичних умовах,як допомогти близьким та підтримувати здоровий психічний стан в критичних умовах. "Емоційний стан і самореалізація особистості" саме на цю тему пройшли заняття для підопічних відділення надання соціальних послуг в умовах денного перебування Центру надання соціальних послуг Валківської міської ради.Велика подяка психологині Світлані Платоновій за допомогу в проведені цього заходу.

14:41 17.10.2022