Брендування громади

ПОРЯДОК

організації та проведення конкурсу на обрання логотипу та слогану Валківської міської територіальної громади

«КОД ВАЛКІВЩИНИ»

I. Загальні положення

1. Цей Порядок визначає організацію та проведення конкурсу щодо обрання логотипу та слогану Валківської міської територіальної громади «КОД ВАЛКІВЩИНИ» (далі - Конкурс).

2. Метою проведення конкурсу є створення сучасного логотипу та слогану Валківської міської територіальної громади для збереження та розвитку культурного, економічного та соціального потенціалу.

3. Основні завдання Конкурсу:

підвищення інтересу до громади та активізація населення;

виявлення та підтримка ініціатив громадськості;

стимулювання ініціативної молоді;

реалізація здібностей талановитих жителів;

популяризація досягнень виробництва та новітніх технологій, відновлення історичних та культурних цінностей Валківщини, акцентувати на соціальну орієнтованість Валківщини.

4. Засновником Конкурсу є Валківська міська рада Богодухівського району Харківської області (далі - Валківська міська рада).

5. Організатори Конкурсу:

- Валківська міська рада;

- ініціативна група громади.

6. До повноважень організаторів належать:

- організаційно-методичне забезпечення Конкурсу;

- зберігання документації;

- опрацювання зауважень, пропозицій та визначення остаточних результатів щодо проведення конкурсу.

7. Конкурс проводиться на засадах добровільності, відкритості, прозорості та гласності.

8. Під час проведення Конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

II. Учасники Конкурсу

1. У Конкурсі можуть брати участь усі бажаючі жителі та гості Валківської міської територіальної громади, віком від 4 років та без вікових обмежень.

2. Учасники зобов’язані дотримуватися вимог цього Порядку.

III. Порядок і строки проведення Конкурсу

1. Рішення про проведення Конкурсу приймає Валківська міська рада.

2. Конкурс має такі етапи:

I етап - початок 31 серпня 12.00 год. завершення 10 вересня 17:00 год. Відбірковий етап, який проводиться серед жителів, гостей громади щодо подачі своїх варіантів логотипу та слогану.

Усі пропозиції та варіанти учасники виставляють в електронній формі на фейсбук сторінці «КОД ВАЛКІВЩИНИ» або приносять у паперовому вигляді до Хабу «Розвиток» із понеділка до п'ятниці із 08.00 год. до 17.00 год.

Виконувати рисунки логотипу можна  усіма доступними видами графічних інструментів (олівцем, ручкою, фарбами, крейдами, маркерами, фломастерами тощо).

Для участі у Конкурсі учасники обов'язково повинні залишити контактні дані (ПІБ та контактний номер телефону).

II етап – з 11 по 15 вересня 2022 року. Визначення 10 варіантів слогану та 10 варіантів логотипу шляхом голосування жителів та гостей громади на фейсбук сторінці «КОД ВАЛКІВЩИНИ».

ІІІ етап – 15 вересня. Визначення членами журі переможців конкурсу (3 варіанти слогану та 3 варіанти логотипу).

Оголошення результатів конкурсу відбудеться 16 вересня 2022 року на офіційній сторінці Валківської міської ради та фейсбук сторінці «КОД ВАЛКІВЩИНИ».

3. Додаткові умови:

Один учасник може запропонувати свій варіант логотипу та/чи слогану, або декілька їх варіантів одночасно.

Використання слів в слогані:

1. Скіфи;
  2. Остроготика;
  3. Муравський шлях;
  4. Перекопський вал;
  5. Слобожанщина;
  6. Кераміка;
  7. Сто сіл;
  8. Відпочинок;
  9. Захист;
  10. Розвиток;
  11. Інновації;
  12. Креативні технології;
  13. Земля аграріїв.

Використання образу для логотипу:

1. Газ;
  2. Колос;
  3. Земля;
  4. Слива;
  5. Вода;
  6. Ліси;
  7. Бандура;
  8. Коник (свищик);
  9. Екологічно-чисте виробництво;
  10. Розкопки;
  11. Горщик з борщем;
  12. Рука;
  13. Діти.

Використання кольорів для логотипу: фіолетовий, зелений, білий + один колір на вибір автора логотипа.

IV. Журі конкурсу

1. Журі Конкурсу формується з метою визначення його переможців.

2. Засідання журі вважається правомочним, якщо на ньому присутні не менше двох третин від його складу.

3. Рішення журі Конкурсу оформлюється протоколом.

V. Підбиття підсумків Конкурсу

1. Фіналістами ІІ етапу Конкурсу є учасники, які набрали найбільшу кількість лайків на фейсбук сторінці «КОД ВАЛКІВЩИНИ».

2. Переможців Конкурсу визначає журі внутрішнім голосуванням.

3. Підсумки Конкурсу оприлюднюються в усіх офіційних друкованих та електронних джерелах.

VI. Фінансування Конкурсу

Витрати на організацію та проведення Конкурсу здійснюються за рахунок коштів, не заборонених чиним законодавством України.