Відділення соціального супроводу

Соціальна послуга соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах це - комплекс заходів, що передбачає:

- оцінку потреб, визначення шляхів вирішення основних проблем;

- відвідування отримувача послуги чи регулярні зустрічі з ним з метою моніторингу виконання поставлених завдань;

- сприяння в отриманні інших послуг;

- допомогу в усвідомленні значення дій та розвиток вміння керувати ними;

- навчання та розвиток навичок, спрямованих на подолання чи мінімізацію складних життєвих обставин.

Основним завданням відділення соціального супроводу є організація та здійснення соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно подолати або мінімізувати негативний вплив цих обставин.

Соціальна послуга надається після комплексного визначення та оцінки індивідуальних потреб отримувача соціальної послуги, складання індивідуального плану та укладення договору про надання соціальної послуги.

Підставою для отриманя соціальної послуги є рішення управління соціального захисту населення Валківської міської ради.

Соціальна послуга надається за місцем проживання отримувача соціальної послуги або розташування суб’єкта, що надає соціальну послугу.

Тривалість надання соціальної послуги - не більше, ніж шість місяців з дня прийняття рішення про надання такої послуги.

У разі складного випадку тривалість надання соціальної послуги може бути продовжено до одного року.

У відділенні соціального супроводу працюють завідувач відділення та фахівець із соціальної роботи, які надають соціальну послугу.

Відділення соціального супроводу надає послуги на безоплатній основі.

Відділення соціального супроводу Центру надання соціальних послуг Валківської міської ради знаходиться за адресою: м. Валки, площа Центральна, 2, кабінет № 15.

Тел: 0987906664.

Ел. адреса: valkirc_sssdm@ukr.net