Економіка та інвестиції

Увага! Набір на безкоштовний вебінарний проєкт «Iнтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн», який допоможе детальніше дізнатися, з чого починати бізнес онлайн, що потрібнo, щоб стати підприємцем, як працювати з асортиментом  та як безпечна оплата впливає на конверсію замовлень.

15:14 12.04.2024

Електричні мережі вимагають до себе грамотного ставлення та відповідної поведінки поблизу електроустановок

У відповідності до статті 22 Закону України від 09.07.2010 2480-УІ «Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об’єктів» (далі – Закон) охоронні зони уздовж повітряних ліній електропередачі встановлюються у вигляді земельної ділянки і повітряного простору, обмежених вертикальними площинами, що віддалені по обидва боки ліній від крайніх проводів за умови невідхиленого їх положення та певній відстані залежно від напруги ліній електропередачі.

11:37 28.02.2024

Підприємці громади, зверніть увагу!

Всеукраїнська Асоціація ОТГ та Новоукраїнська міська територіальна громада відкриває реєстрацію на безкоштовний мінікурс та акселераційну програму для підприємців «Адаптивні стратегії бізнесу в умовах воєнного стану». Старт мінікурсу 24.05.2023 року.

14:38 22.05.2023

Щодо обмеження обігу пластикових пакетів на території України

З 1 січня 2023 року згідно Закону України «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України» (дала – Закон) почала діяти загальна заборона на використання всіх пластикових пакетів з товщиною стінки до 50 мікрометрів (тонких, надтонких та оксорозкладних) в об’єктах роздрібної торгівлі, громадського харчування та надання послуг. Альтернативою їм повинні стати біорозкладні пакети, з відповідним  маркуванням на кожному такому пакеті, та інші варіанти паперових та поліпропіленових пакетів.

16:07 26.04.2023