Архітектура, містобудування та земельні відносини

До уваги власників та користувачів земельних ділянок на території Валківської міської територіальної громади право власності (користування)  на які виникло до 2004 року

Головне управління Держгеокадастру у Харківській області звертає увагу громадян, підприємств, установ та організацій на необхідність внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки з присвоєнням кадастрового номеру, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами та договорами оренди. Земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, вважаються сформованими. У разі, якщо відомості про зазначені земельні ділянки в електронному вигляді не внесені до Державного земельного кадастру і не відображені на публічній кадастровій карті, їх державна реєстрація з присвоєнням кадастрового номера здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за заявою їх власників (користувачів земельної ділянки державної чи комунальної власності).

14:14 28.11.2023

Валківська міська рада запрошує представників громадських організацій для роботи в комісії з компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомості

Валківська міська рада повідомляє про створення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України на території Валківської міської ради (далі – комісія). Склад комісії формується з представників Валківської міської ради та представників громадськості. Кандидатури від громадськості можуть висуватися міжнародними та громадськими організаціями, в тому числі антикорупційними.

09:08 19.09.2023

Визначені переможці конкурсу для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок

Конкурсною комісією з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, визначені переможці з числа претендентів, що подали документи на участь у конкурсі.

13:53 05.09.2023