ПРО ВИПЛАТУ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ У ВЕРЕСНІ 2021 року

Разову грошову допомогу з нагоди ювілею особам, яким у вересні 2021 року виповнилось 80 і більше років отримають 24 ювіляра Валківської міської територіальної громади. Загальна сума виплати складає 6,0 тис. грн..

ПРО ВИПЛАТУ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ В СЕРПНІ 2021 року

В серпні 2021 року 21 мешканець Валківської міської територіальної громади отримає разову грошову допомогу з нагоди ювілею на загальну суму 5250,00грн.

ПРО ВИПЛАТУ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ В ЧЕРВНІ-ЛИПНІ 2021 року

21 липня 2021 року згідно рішення виконавчого комітету Валківської міської ради від 15 липня 2021 року управлінням соціального захисту населення виплачено одноразову матеріальну допомогу на поховання непрацюючих громадян працездатного віку, які не перебували на обліку в центрі зайнятості в сумі 3,0 тис.грн..

А також разову грошову допомогу з нагоди ювілею особам, яким виповнилось 80 і більше років (в червні-липні) на загальну суму 5750,00 грн.отримають 23 ювіляра.

До уваги роботодавців! Управління соціального захисту населення Валківської міської ради  інформує, в лютому-березні 2022 року проходить двомісячник з укладання колективних договорів підприємствами, установами та організаціями.

Колективний договір – це локальний нормативно-правовий акт, спрямований на врегулювання виробничих, трудових та соціально-економічних відносин, підвищення соціального захисту та інтересів працюючих громадян. Він укладається на виробничих підприємствах, у бюджетних установах, закладах освіти, охорони здоров’я, органах місцевого самоврядування.

14:19 09.02.2022

Інформація для внутрішньо-переміщених осіб

Повідомляю, що згідно заяви АТ “Державний ощадний банк України”, надається остання можливість (до 01 квітня 2022 року) використання платіжних карток внутрішньо переміщених осіб, термін дії яких закінчився під час карантину (до 31.03.2021 року) (https://cutt.ly/DYVT7S9) Картки Ощадбанку для внутрішньо переміщених осіб (далі - ВПО), що обслуговуються за тарифним пакетом «Мій рахунок», термін дії яких вже завершився або завершується до кінця березня наступного року, не будуть блокуватись до 1 квітня 2022 року.

15:13 05.01.2022

Про надання грошової допомоги мешканцям громади у грудні

На виконання Програми соціального захисту населення Валківської територіальної громади у грудні 2021 року управлінням соціального захисту населення Валківської міської ради здійснено ряд заходів, які направлені на виплату коштів мешканцям громади, а саме:

13:55 09.12.2021