ПРО ВИПЛАТУ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ У ВЕРЕСНІ 2021 року

Разову грошову допомогу з нагоди ювілею особам, яким у вересні 2021 року виповнилось 80 і більше років отримають 24 ювіляра Валківської міської територіальної громади. Загальна сума виплати складає 6,0 тис. грн..

ПРО ВИПЛАТУ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ В СЕРПНІ 2021 року

В серпні 2021 року 21 мешканець Валківської міської територіальної громади отримає разову грошову допомогу з нагоди ювілею на загальну суму 5250,00грн.

ПРО ВИПЛАТУ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ В ЧЕРВНІ-ЛИПНІ 2021 року

21 липня 2021 року згідно рішення виконавчого комітету Валківської міської ради від 15 липня 2021 року управлінням соціального захисту населення виплачено одноразову матеріальну допомогу на поховання непрацюючих громадян працездатного віку, які не перебували на обліку в центрі зайнятості в сумі 3,0 тис.грн..

А також разову грошову допомогу з нагоди ювілею особам, яким виповнилось 80 і більше років (в червні-липні) на загальну суму 5750,00 грн.отримають 23 ювіляра.