Валківської міської ради

Управління  соціального захисту населення (далі - управління) реалізує державну та місцеву політику у сфері соціального захисту та надання соціальних послуг населенню на території Валківської міської територіальної громади.

Управління є структурним підрозділом Валківської міської ради, підконтрольне та підзвітне Валківській міській раді, підпорядковується виконавчому комітету ради, міському голові, а в разі його відсутності особі, що здійснює повноваження міського голови та заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.

Основними завданнями Управління у сфері соціального захисту населення, є:

1. Забезпечення в межах своїх повноважень виконання державних та місцевих програм, спрямованих на соціальний захист населення.

2. Забезпечення в межах своїх повноважень виконання Програми соціального захисту населення Валківської міської ради.

3. Здійснення координації роботи Центру надання соціальних послуг Валківської міської ради.

4. Надання консультацій та роз’яснень громадянам з питань застосування законодавства, пов’язаних із соціальною підтримкою населення.

5. Визначення потреб громади в соціальних послугах.

6. Забезпечення діяльності опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування) на території Валківської міської територіальної громади.

7. Видача посвідчень багатодітної сім’ї та дітям з багатодітної сім’ї, довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

8. Забезпечення внесення інформації про надавачів та отримувачів соціальних послуг до Реєстру надавачів  та отримувачів соціальних послуг.

9. У сфері соціальної підтримки населення забезпечує приймання заяв з необхідними документами та передачу їх уповноваженому органу:

- для призначення  житлової субсидії, пільг та різних видів державної соціальної допомоги;

- встановлення статусу ветеранам війни,  та сім’ям померлих (загиблих) ветеранів війни, громадянам, які постражлали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- забезпечення технічними засобами реабілітації осіб з інвалідністю;

- забезпечення санаторно-курортним лікуванням окремих категорій громадян;

- призначення грошової допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

Начальник управління - Нізельковська Ірина Олександрівна

Юридична адреса Управління: Україна, 63002, Харківська обл., Валківський р-н, місто Валки, пл. Центральна, будинок 2.

Адреса прийому документів: м. Валки, пл. Центральна, б.2, 1 поверх, кім.18, кім.10

Графік прийому громадян:

з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00

п’ятниця  з 8.00 до 15.45

Перерва 12.00-12.45

Телефони для довідок: (05753) 52763, 52560, 51481

Підтримка найбільш вразливим родинам з дітьми

Всеукраїнською громадською організацією «Україна без сиріт» спільно з Благодійним фондом Lumos Foundation за підтримки Гуманітарного Фонду для України в Харківській області реалізується короткострокова Програма багатоцільової грошової допомоги найбільш вразливим родинам з дітьми, в тому числі тим, хто вимушено покинув власні домівки.

14:44 27.02.2024

422 домогосподарства громади забезпечила Валківська міська рада  паливними брикетами від благодійників

Валківська міська рада плідно співпрацює з багатьма  благодійними організаціями та фондами, що сприяє вирішенню проблемних питань соціального характеру. Вже не перший рік триває така співпраця, зокрема, з БО “Благодійний фонд  “Право на захист”. Ця організація  моніторить ситуацію в громадах щодо підтримки внутрішньо переміщених осіб, разом із соціальними службами допомагає в задоволенні потреб вимушених переселенців, їх  реінтеграції в суспільство.

17:44 02.02.2024

ПРО РЕЄСТР НАДАВАЧІВ ТА ОТРИМУВАЧІВ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Мінсоцполітики продовжує цифровізувати соціальну сферу та соціальні послуги задля зручності громадян та ефективності роботи працівників органів соціального захисту. Зокрема, впроваджує Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг. Це автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, що призначена для збирання, реєстрації, накопичення, зберігання, використання, знеособлення і знищення даних про надавачів та отримувачів соціальних послуг, визначених законодавством.

13:52 28.11.2023

На виконання Програми соціального захисту населення Валківської міської ради на 2021-2025 роки.

Управління соціального захисту населення Валківської міської ради продовжує здійснювати ряд заходів, спрямованих на виконання Програми соціального захисту населення на 2021-2025 роки.

12:44 14.11.2023

Завершено оздоровчу кампанію 2023 року

На виконання Комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області на 2021– 2025 роки, на 2023 рік був затверджений розподіл коштів субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на проведення санаторно-курортного лікування для осіб з інвалідністю, ветеранів війни та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 та 2 категорії, у санаторно-курортних закладах місцевої кліматичної зони.

12:36 14.11.2023