Інструкції, пам'ятки, рекомендації

Що треба робити у разі виявлення вибухонебезпечного предмету під час з об'їзду сільськогосподарських угідь, а також під час збору врожаю

Повідомляємо що, під час здійснення заходів з об'їзду сільськогосподарських угідь персоналом та населенням, у разі виявлення вибухонебезпечного предмету (далі ВНП), предмету схожого на ВНП, наявності вирв від ймовірного вибуху ВНП або сторонніх предметів, які за своєю належністю та призначенням не повинні знаходитись у даному місці, необхідно дотримуватись наступних правил:

11:25 16.06.2023

Не допустити виникнення пожеж на сільгоспугіддях. Про що треба пам'ятати.

Нагадуємо, що з метою недопущення виникнення пожеж на сільгоспугіддях під час проведення весняно-польових робіт та робіт зі збирання врожаю у 2023 році необхідно вжити заходів щодо їх попередження, а саме:

16:47 15.06.2023

Самовільне спалювання листя та сухої трави – поза законом

Щороку восени та на весні починається сезон паління листя, сухої трави та інших рослинних решток. Люди, які палять суху траву, завжди переконані, що цим вони покращують врожайність. Це твердження – міф.

14:09 10.04.2023