Інструкції, пам'ятки, рекомендації

Головне управління ДСНС України у Харківській області застерігає

Це варто знати. Багато хто думає, що в нашій громаді не може бути вибухівок, оскільки тут, дякувати Богу, не було окупанта. Та все ж ворог може викоритсовувати дистанційне мінування. Воно неконтрольоване і становить небезпеку насамперед для мирного населення.

15:44 22.09.2022

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру При першій можливості покиньте разом із сім’єю небезпечну зону. У разі неможливості виїхати особисто, відправити дітей і родичів похилого віку до родичів, знайомих. Необхідно взяти із собою всі документи, коштовні речі та цінні папери.

08:37 24.02.2022