КП "Благоустрій"

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР

Графік вивезення твердих побутових відходів з території

Валківської міської  ради

м. Валки, Маршрут №1 ( праві Посуньки)

1-й та 3-й четвер місяця

м. Валки, Маршрут № 2 ( Коржівка та ліві Посуньки)

2-й та 4-й четвер місяця

м. Валки, Маршрут  № 3 (Коворот, р-н Ковязька)

1-й та 3-й вівторок місяця

м. Валки, Маршрут №4  ( Мошурівка, р-н " Радуга")

2-й та 4-й вівторок місяця

м. Валки, Маршрут №5 (контейнерні майданчики біля багатоквартирних будинків)

понеділок, середа, п’ятниця

2-а та 4-а п'ятниця  місяця

с. Добропілля

2-а та 4-я середа місяця

Комунальне підприємство «Благоустрій» пропонує до розгляду тарифи на послуги з поводженням з твердими побутовими відходами у Високопіллі  та Благодатному

КП «Благоустрій» Валківської міської ради, на виконання наказу від 5 червня 2021 року № 130 Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/ тарифів  на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», затвердженого в Міністерстві юстиції України 26 червня 2018 року за №753/32205, інформує про намір встановлення тарифу та пропонує калькуляцію вартості послуг на 2022 рік  з поводження з твердими побутовими відходами.

16:15 23.08.2022

Комунальне підприємство «Благоустрій» пропонує до розгляду тарифи на послуги з поводженням з твердими побутовими відходами у Заміському та Новому Мерчику.

КП «Благоустрій» Валківської міської ради, на виконання наказу від 5 червня 2021 року № 130 Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/ тарифів  на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», затвердженого в Міністерстві юстиції України 26 червня 2018 року за №753/32205, інформує про намір встановлення тарифу та пропонує калькуляцію вартості послуг на 2022 рік  з поводження з твердими побутовими відходами.

13:54 09.08.2022

Комунальне підприємство "Благоустрій" пропонує на розгляд тарифи на послуги повадження з твердими побутовими відходами у Шарівці та Огульцях

14:59 03.08.2022

Комунальне підприємство “Благоустрій» повідомляє мешканців про початок вивозу твердих побутових відходів  із населених пунктів громади

Нагадуємо, що вивіз ТПВ по місту Валки не припинявся з початку воєнних дій в Україні, здійснювався за старим графіком і таким  залишається і  надалі.

11:28 28.03.2022

Оголошено конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на певній території Валківської міської територіальної громади

Рішенням виконавчого комітету Валківської міської ради №225 від 17 грудня 2021 року оголошено конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на певній території Валківської міської територіальної громади та призначено дату його проведення на 03 лютого 2022 року о 10.00 год. у приміщенні Валківської міської ради за адресою: м. Валки, вул. Харківська, 16, 2-й поверх (зал засідань). Детальніше ознайомитись з основними вимогами та з самим рішенням можна за цим посиланням.

16:37 10.01.2022