Охорона здоров'я

Гратися і не боятися

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) розробив серію відеороликів «Гратися і не боятися», які допоможуть дітям від двох до шести років подолати стрес під час повітряних тривог та набути важливих для дошкільнят навичок.

11:08 19.04.2024

80% усіх випадків інсультів можна запобігти – дізнайся, як та розкажи іншим!

За даними ВООЗ, інсульт є другою причиною смерті людей віком старше 60 років і п’ятою – людей віком 15–59 років. На жаль, інсульт – це не далека і випадкова проблема, а захворювання, з яким може зіштовхнутись кожен. Щороку понад 100 тисяч українців втрачають життя через інсульт, третина з них – молодше 65 років. Головне, що потрібно знати про інсульт: Типи інсульту. Найпоширеніший тип інсульту – ішемічний (приблизно 85 %). Виникає при закупорці кровоносної судини, що постачає кров до мозку.

10:01 08.04.2024

Грип типу А: що про нього варто знати

З початку епідсезону (з 02.10.2023) на грип та ГРВІ в області захворіло 77216 осіб , з них дітей – 29895 осіб. Госпіталізовано 4564 особи (5,9% від числа захворілих), з них дітей – 1634 особи (35,8% від числа госпіталізованих).

11:40 03.04.2024

ФІЗИЧНА АКТИВНІСТЬ

150 хвилинфізичної активності на тиждень можуть стати добрим союзником у боротьбі з інсультом

10:21 01.03.2024