ОГОЛОШЕННЯ

19 січня 2022 року о 14:25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає - "УВАГА ВСІМ!" Почувши звучання електросирен, необхідно включити телебачення ІІА:ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

13:28 17.01.2022

Оголошено конкурс на зайняття посади директора центру надання соціальних послуг Валківської міської ради

Рішенням виконавчого комітету Валківської міської ради оголошено конкурс на зайняття вакантної посади директора центру надання соціальних послуг Валківської міської ради.

10:50 21.12.2021

Звіт депутата Валківської міської ради VIII скликання Оноші Віталія Петровича - 24 грудня 2021

Звіт депутата Валківської міської ради VIII скликання Оноші Віталія Петровича відбудеться 24 грудня 2021 року о 12.30 годин  у селі Мізяки біля приміщення Баранівського ліцею. Запрошуються усі бажаючі.

11:14 17.12.2021

Звіт депутата Валківської міської ради VIII скликання Д’яченко Марини Василівни - 29 грудня 2021 року

Звіт депутата Валківської міської ради VIII скликання Д’яченко Марини Василівни відбудеться  29 грудня 2021 року з 14.30 до 15.30 годин у місті Валки на Новому ринку (біля магазину «Альфа»)

11:12 17.12.2021