ОГОЛОШЕННЯ

Запрошуємо громадські організації та мешканців взяти участь у проєкті “Забезпечення участі громадян у процесі відновлення”

Агенція відновлення та розвитку запрошує активних мешканців Валківської громади долучитися до проекту “Забезпечення участі громадян у процесі відновлення”, який впроваджується ГО «Агенція відновлення та розвитку» за підтримки проєкту UNDP в Україні  «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та фінансування Міністерства закордонних справ Данії.

13:59 01.03.2024

“А ТИ ЗАЙМАЄШСЯ СПОРТОМ?”: ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ОПИТУВАННІ

Міністерством молоді та спортом України у співпраці з Державною службою статистики України на платформі https://survey.stat.gov.ua створено анкету для проведення онлайн опитування населення для моніторингу основних показників рухової активності різних вікових груп та соціальних верств населення, стимулюючих і стримуючих факторів.

15:25 05.01.2024

Шановні родини військовослужбовців м. Валки!

Звертаємо вашу увагу, що відсьогодні (з 26.12.2023р.) змінюється адреса пункту видачі гуманітарної продуктової допомоги для родин військовослужбовців, які мешкають у місті Валки.

10:06 26.12.2023

Долучайся до штурмової бригади "Лють"

Поліція воює. Поліція завжди там, де складно, там, де світ зійшовся довкола клином. Кожного дня бригада «Лють» разом з побратимами з інших підрозділів докладає титанічних зусиль для звільнення українських земель.

10:07 23.11.2023