Правовий режим воєнного стану

ЗАКОН УКРАЇНИ Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію

ЗАКОН УКРАЇНИ Про військовий обов'язок і військову службу

Стаття 337. Ухилення від військового обліку або навчальних (спеціальних) зборів

До уваги громадян, які проживають чи перебувають на території Валківської МТГ!

Звертаємо вашу увагу на необхідність мати при собі документи, що посвідчують особу (паспорт громадянина України, інші документи, які відповідно до законодавства посвідчують особу та підтверджують громадянство України і, зокрема, надають інформацію про місце реєстрації), та військово-облікові документи, які підтверджують відношення особи до перебування на військовому обліку або проходження військової служби (військовий квиток, тимчасове посвідчення військовозобов’язаного), і показувати вищезазначені документи посадовим особам, уповноваженим відповідно до законодавства перевіряти документи, з метою з’ясування інформації щодо перебування громадян на військовому обліку та їх відношення до військової служби.

09:26 26.12.2023

Долучайтеся до кібервійська поліції в проєкті «МРІЯ»

Долучитися до кібервійськ поліції може кожен. Проєкт «StopRussia|MRIYA», що створений для ліквідації каналів російських пропагандистів та осіб, які підтримують війну, вже об’єднав майже 750 тисяч людей. Так, з початку повномасштабного вторгнення  агресора  вся країна піднялася для того, щоб  припинити розповсюдження кремлівськими медіа-пропагандистами  фейків,  перекрученої інформації про війну та історичні факти, так званих «вкидів», які дезорієнтують наших співгромадян.

10:06 27.06.2023

АРЕШТ КАРТКОВОГО РАХУНКУ:  АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

З 6 травня 2023 року набрав чинності Закон № 3048 «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих особливостей організації примусового виконання судових рішень і рішень інших органів під час дії воєнного стану». Він змінив порядок арешту рахунків фізичних осіб на виконання судових рішень.

14:38 13.06.2023

Двома мінімальними розмірами заробітної плати на місяць з арештованого рахунка відтепер, на період дії воєнного стану, зможуть користуватися фізичні особи – боржники

Нагадаємо, днями набрали чинності зміни до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих особливостей організації примусового виконання судових рішень і рішень інших органів під час дії воєнного стану». Новели передбачають, що тимчасово, на період дії воєнного стану фізособи-боржники зможуть здійснювати видаткові операції з одного з арештованих рахунків в одному банку в межах двох мінімальних розмірів зарплати на місяць (наразі розмір мінімальної заробітної плати в Україні становить 6 700 гривень).

11:05 17.05.2023