Громадські слухання

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадських слухань щодо перейменування об’єктів топоніміки у місті Валки Богодухівського району Харківської області

Сьогодні відбулося громадське обговорення містобудівної документації в Черемушнянському старостинському окрузі

8 лютого відбулися громадські обговорення містобудівної документації детального плану території щодо виділення земельної ділянки в оренду з метою будівництва та розміщення базової станції мобільного зв’язку в с. Черемушна на території Валківської міської територіальної громади.

12:36 08.02.2022

Сьогодні відбулося громадське обговорення містобудівної документації в Баранівському старостинському окрузі

Сьогодні відбулося громадське обговорення містобудівної документації детального плану території земельної ділянки, яку пропонується надати в оренду з метою будівництва та експлуатації споруд електрозв’язку, розташованої за межами села Мізяки на території Валківської міської територіальної громади.

12:05 04.02.2022

Відбулись другі громадські слухання щодо будівництва Індустріального парку на Валківщині.

Обговорювали проект документа державного планування та звіт про старегічну екологічну оцінку Детального  плану території пропонованої забудови з метою забезпечення сприятливих умов проживання населення та водночас із забезпеченням соціально-економічного, інженерно-технічного, архітектурно-просторового та екологічного розвитку громади.

15:24 18.01.2022

Сьогодні відбулися громадські обговорення містобудівної документації детального плану території з метою подальшого створення індустріального парку

Сьогодні, відповідно до анонсованих у газеті «Сільські новини» та офіційному сайті міської ради оголошень, відбулися громадські обговорення містобудівної документації детального плану території, орієнтовною площею 23 га, розташованої на території Валківської міської територіальної громади Богодухівського району Харківської області, за межами міста Валки, з метою подальшого створення індустріального парку.

12:01 16.11.2021