Інформує Державна податкова служба

КОРИСНІ СТАТТІ

Хто може скористатись одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням та хто не може бути декларантом?

Пільгу щодо незастосування РРО надано і селищам

Триває Кампанія декларування доходів громадян за 2021 рік

Проведено зустріч з платниками податків

На допомогу платникам податків: просто про ПРРО/РРО

Яким чином ФОП, у тому числі платник ЄП, яка здійснює діяльність у декількох місцях продажу (господарських об’єктах), веде облік товарних запасів?

ОДД: пільгова ставка діє до 1 березня

В яких випадках декларант має право подати нову звітну одноразову (спеціальну) добровільну декларацію?

Як здійснити перереєстрацію ПРРО у тому числі в разі зміни найменування або адреси господарської одиниці, де використовується такий ПРРО?

Яким чином контролюючий орган повідомляє платника податків про відмову у наданні/зменшенні суми податкової знижки, визначеної платником у податковій декларації?

Чи зобов’язана фізична особа при поданні одноразової (спеціальної) добровільної декларації додавати документи, які підтверджують суму коштів, розміщених на рахунках у банках України в національній або іноземній валюті?

Щодо відображення у фіскальних касових чеках реквізитів марок акцизного податку

Як отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків для дитини ?

Про взаємодію дистанційно у режимі реального часу через персоналізований сервіс «Електронний кабінет».

Електронний кабінет розширює послуги для платників податків

Щодо формування переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії, та територій, тимчасово окупованих збройними формуваннями російської федерації

19 центрів обслуговування платників Головного управління ДПС у Харківській області при Державних податкових інспекціях поновили свою роботу в умовах дії правового режиму воєнного стану та задіяні у наданні адміністративних послуг.

Про необхідність відображення в чеках РРО/ПРРО усіх обов’язкових реквізитів, особливо в частині використання режиму програмування підакцизних товарів із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД та відображення реквізитів марок акцизного податку при продажі алкогольних напоїв.

Затверджено нову редакцію податкової декларації з плати за землю.

Внесені зміни до форм податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця та податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи

Актуальні питання - відповіді про податкову знижку за окремими видами витрат

Конкурс з формування Єдиного реєстру суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави на 2023 рік

З 1 квітня починається застосування нової форми для податкової накладної

Чи можливо за підсумками 2022 року скористатися правом на податкову знижку за витратами, здійсненими на оплату послуг з лікування на підставі п.п. 166.3.4 п. 166.3 ст. 166 Податкового Кодексу України?

Нюанси Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану»

Штрафні (фінансові) санкції

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX

Головне управління ДПС у Харківській області проводить конкурс з формування Єдиного реєстру суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави на 2024 рік

Головне управління ДПС у Харківській області проводить конкурс з формування Єдиного реєстру суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави на 2024 рік.

10:22 20.10.2023

Зміни, які чекають платників податків, що здійснюють розрахункові операції у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, у зв’язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України

Прийнятий Закон України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон), крім змін до Податкового кодексу України, вносить зміни до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265), а саме: звільняє від відповідальності суб’єктів господарювання за порушення вимог Закону № 265, які вчинені ними у період з 01 січня 2022 року до 01 жовтня 2023 року, крім відповідальності за порушення порядку здійснення розрахункових операцій при продажу підакцизних товарів, здійснення діяльності з купівлі/продажу іноземної валюти, діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор.

09:30 03.08.2023

Про особливості переходу на довоєнну систему оподаткування

Сьогодні, 1 серпня 2023 року, набув чинності Закон № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219), зокрема в частині особливостей оподаткування платника податку при переході зі спрощеної системи оподаткування з відсотковою ставкою єдиного податку у розмірі 2 % на систему оподаткування, на якій він перебував до обрання згаданих особливостей оподаткування.

09:02 01.08.2023

Електронне звітування - це зручний та сучасний формат спілкування з контролюючими органами

Для подання звітності через Електронний кабінет платнику податків необхідно мати особистий електронний цифровий підпис, виданий будь-яким кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг.

15:07 13.03.2023