Актуальні посилання з Гіду державних послуг

Усе для пенсіонерів — на Гіді

Держсервіс має бути доступним. Особливо коли йдеться про послуги для людей пенсійного віку. Наше з вами завдання — допомогти їм показати життя без купи папірців, забігання до кабінетів, «щоб просто спитати», та очікувань. Все, що необхідно, можна глянути, не виходячи з дому, онлайн на порталі Гід з державних послуг.

Потрібні документи

Пенсія

Інші пенсійні послуги

FOPДля власної справи — держпослуги на Гіді

Сьогодні економічний фронт як ніколи важливий. Ось чому бізнесу потрібно працювати там, де це можливо. А ідейним українцям — сприймати це як зелене світло до втілення мрій і планів про власну справу чи належно оформлену роботу.

Для всіх, хто бажає діяти, зібрали добірку необхідних держпослуг на Гіді.

ФОП

Дія.City

Юрособи

Гранти

BezrobitniДержпослуги на Гіді для безробітних

Один із наслідків повномасштабної війни — зникнення приблизно 4,8 млн робочих місць. А це 30% від довоєнної кількості. Такими є дані від МОП.

Так, наш ринок праці поступово відновлюється — компанії повертаються чи релокуються, відкриваються нові бізнеси та справи. Однак це ще не перемога над безробіттям. Адже є українці, яким довелося евакуюватися в більш безпечні райони без можливості працювати дистанційно. Також зник попит на певні категорії послуг та робіт. Таких прикладів можна згадати чимало. Але всіх їх об’єднує одне – людям потрібна допомога.

Тому спеціально для них ми зібрали найактуальніші послуги на Гіді.

Організаційні моменти

Надання статусу безробітного
Перереєстрація безробітного в центрі зайнятості
Припинення реєстрації безробітного за заявою безробітного

Допомога

Призначення допомоги по безробіттю
Допомога по частковому безробіттю

Потрібні довідки

Довідка про перебування (не перебування) на обліку у статусі безробітного у центрі зайнятості
Довідка про нарахування допомоги по безробіттю

Актуальні посилання у липні по Гіду державних послуг

Avto1.  Усе, що потрібно для керування транспортом — на Гіді

Мінцифра зібрала підбірку держпослуг, без яких керування транспортом було б неможливе. Перевезення вантажу та отримання на нього дозволу, отримання посвідчення водія або реєстрацію (перереєстрацію) транспортних засобів… На Гіді є все, хай там що ви не планували.

Для авто

Для трактора

Для перевезення небезпечного вантажу

Актуальні посилання у червні по Гіду державних послуг

Gid 20221. Держпослуги, що актуальні під час повномасштабної війни на Гіді

Яка допомога доступна від держави та як її отримати українцям, що постраждали внаслідок війни або вимушено переїхали до інших регіонів України, можна дізнатися на Гіді з держпослуг.

Для ВПО:

• Повідомлення про пошкоджене майно

• Також нагадуємо, що інформація про грошову підтримку від держави та гуманітарну допомогу від волонтерів зібрана на вебсайті єДопомога. Вебсайт створило Міністерство соціальної політики спільно з Мінцифрою.

• 2. Держпослуги на Гіді, що актуальні для бізнесу під час війни

Маєте бізнес або плануєте відкривати? На Гіді є низка потрібних для вас держпослуг, що будуть актуальні під час війни.

Для ФОП:

Сплачуємо податки = рухаємо економіку = наближаємо перемогу. Зрозумілішим за цю формулу є лише держсервіс після нашої добірки на Гіді.

Для оподаткування фізичних осіб:
▪ реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП)/раніше індивідуальний податковий номер (ІПН)

▪ внесення до паспорта відмітки про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта

Для оподаткування сфери послуг:

реєстрація реєстратора розрахункових операцій

реєстрація розрахункових книжок

Для отримання довідок:

▪ довідка про доходи

▪ довідка про сплату податкових зобов’язань платником податку — резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, та про відсутність податкових зобов’язань
▪ довідка про відсутність заборгованості з платежів

Для резидентів України:

▪ підтвердження статусу податкового резидента України

4. Держпослуги на Гіді, що необхідні для перетину кордону

Плануєте виїзд із країни або вже виїхали, але потребуєте продовжити термін дії паспорта чи внести інформацію до паспорта про дитину? Тоді ви саме та людина, для якої ми цього разу зібрали добірку послуг на Гіді. Користуйтеся, щоб подбати завчасно про всі потрібні документи та більше через них не хвилюватися.

Тут усе, що пов’язано з паспортом: