Житлово-комунальне господарство

Комітет проводить аналіз ефективності Закону України “Про ринок природного газу”. Просимо заповнити опитувальники

Комітет Верховної Ради України з питань енергетики та житловокомунальних послуг (далі – Комітет) розпочав роботу з аналізу ефективності та реалізації Закону України ,,Про ринок природного газу” від 9 квітня 2015 року № 329-VIII (далі – Закон).

11:29 27.12.2023

Щоб користуватися якісними житлово-комунальними послугами, платіть за них вчасно

В умовах підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу до опалювального періоду 2023/2024рр. питання заборгованості споживачів за отримані послуги, у першу чергу населення, залишається одним із проблемних.

14:25 14.09.2023

Щодо перерахунків вартості послуг розподілу природного газу

Згідно з роз'ясненнями Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, в умовах дії воєнного стану споживачі можуть отримати перерахунок вартості послуг розподілу (доставки) природного газу у наступних випадках:

14:27 22.05.2023

Убезпечте власне майно!

На виконання заходів комплексної регіональної Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області на 2020-2023 роки, Валківська міська рада інформує мешканців громади  про необхідність вжиття безпекових заходів у власних оселях.

16:11 30.03.2023

ХТО В ДОМІ ГОСПОДАР?

В Україні триває реформа житлово-комунального господарства. Її мета – зробити управління багатоквартирних будинків ефективнішим.

14:37 11.02.2022