Відділення натуральної та грошової допомоги

Відділення натуральної та грошової допомоги знаходиться за адресою м.Валки вул.Харківська  буд 32.

Основними завданнями відділення є:

- виявлення осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах;

- забезпечення надання соціальної послуги натуральної допомоги (перукарські послуги, , дрібний ремонт одягу та ін. заходи).

Соціальні послуги надаються отримувачам:

- за рахунок бюджетних коштів;

- з установленням диференційованої плати залежно від доходу отримувача соціальних послуг;

- за рахунок отримувача соціальних послуг.

Право на отримання соціальних послуг у відділенні натуральної та грошової допомоги за рахунок бюджетних коштів мають:

а) незалежно від доходу отримувача соціальних послуг:

- особи, які постраждали від торгівлі людьми і отримують соціальну допомогу відповідно до законодавства у сфері протидії торгівлі людьми, особам , які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, дітям з інвалідністю, особам з інвалідністю І групи, дітям-сиротам, дітям позбавлених батьківського піклування, особам з їх числа віком до 23 років, сім’ям опікунів, піклувальників, прийомним сім’ям дитячим будинкам сімейного типу, сім’ям патронатних вихователів, дітям визначеним пунктом 5 частини шостої статті 13 Закону України «Про соціальні послуги»,- всі соціальні послуги.

б) отримувачі соціальних послуг середньомісячний сукупний дохід яких становить менше двох прожиткових мінімуми для відповідної категорії осіб,- всі соціальні послуги.

У відділенні виходячи з можливостей, наявної фінансової та матеріально-технічної бази та затвердженого класифікатора соціальних послуг надається послуга натуральної допомоги, а саме:

- надання продуктів харчування, предметів і засобів особистої гігієни, санітарно-гігієнічних засобів та засобів догляду, одягу, взуття та інших предметів першої необхідності;

- дрібний  ремонт одягу;

- перукарські послуги;

- дрібні ремонтні роботи;

- косіння трави біля будинку та паркану, рубання та розпилювання дров;

- прокат технічних та інших засобів реабілітації.

Соціальні послуги надаються особам в приміщенні надавача соціальної послуги так і за місцем перебування отримувача.

Відділення натуральної та грошової допомоги надає послугу натуральної допомоги одиноким, малозабезпеченим непрацездатним громадянам, громадянам похилого віку, особам з інвалідністю та іншим вразливим верствам населення.

Одним із заходів послуги є прокат технічних та інших засобів реабілітації. Метою надання громадянам послуг з прокату технічних та інших засобів реабілітації є усунення обмежень життєдіяльності та підтримки соціальної незалежності осіб з інвалідністю, громадян похилого віку та хворих (з числа одиноких осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності), покращення якості їх життя.

Впровадження цієї послуги має на меті практичну реалізацію принципу соціальної незалежності. Використовування ТЗР дозволяє значно збільшити рівень фізичної активності людини з інвалідністю.

Центром надання соціальних послуг Валківської  міської ради надана можливість вільного доступу скористатися перукарськими та швацькими послугами людям з обмеженими можливостями та особам, які відносяться до групи ризику за адресою м.Валки вул. Пушкіна буд14. графік роботи з понеділка по четвер 8.00 по 17.00, пятниця 8.00 по 15.45, обід 12.00-12.45, вихідний субота, неділя

Умови прийняття до відділення  натуральної  та грошової допомоги

- письмова заява громадянина;

- довідка про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб;

- довідки про доходи членів сім’ї або довідка про доходи за останні шість місяців, що передують місяцю звернення за встановленням диференційованої плати за надання соціальних послуг;

- копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи ( для внутрішньо переміщених осіб), перелік документів надаються .

Для отриманням консультації про отримання соц. послуг  можливо за адресою м.Валки вул.Харківська  буд 32. т.5-31-56, 5-33-09 ,  електронна адреса: cnsp_valki@ukr.net , графік роботи

з понеділка по четвер 8.00 по 17.00 пятниця 8.00 по 15.45, перерва з 12.00-12.45, вихідний субота, неділя

Відділення натуральної та грошової допомоги Центру надання соціальних послуг Валківської міської ради надає соціальні послуги, а саме :

-дрібний  ремонт одягу;

-перукарські послуги;

-дрібні ремонтні роботи;

-косіння трави біля будинку та паркану, рубання та розпилювання дров;

- забезпечення вживаним одягом та взуттям;

- прокат технічних та інших засобів реабілітації та іші послуги що передбачаються Державним стандартом, особам /сім’ям що потрапили в складні життєві обставини .

Для надання соціальних послуг надається заява особи або законного представника,  до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення.

У відділі працюють  спеціалісти: завідувач відділення, соціальний робітник, перукар, швачка, робітник з комплексного обслуговування та ремонту будівель.. За інформацією про отримання соціальних послуг потрібно звернутися відділення натуральної допомоги  за адресою м.Валки вул..Харківська 32.

Отримати послуги перукаря та швачки можливо за адресою м.Валки вул..Пушкіна 14.

Графік роботи: з понеділка по четвер 8.00 до 17.00, п’ятниця  з 8.00 до 17.00. перерва 12.00 до 12.45

Вихідний: субота, неділя.