АКТИВНІСТЬ ГРОМАДЯН ВЖЕ ПРИНОСИТЬ РЕЗУЛЬТАТИ

Дата: 11.11.2021 16:23

Фото без описуПро програму «Міцеві ініцативи», як одну із форм роботи з громадськістю, все більше і більше дізнаються валківчани.Ця платформа для активістів, які прагнуть реальних змін в громаді.

Якщо коротко про програму - генеруєш ідею, створюєш ініціативну групу, підкріплюєш думку не менш ніж 50 підписами, доводиш депутатам важливість саме твого рішення і отримуєш співфінансування на наступний рік. Твої однодумці мають внести також 10 % і долучитися, по можливості, роботою.

Щоб не втрачати можливість, у цьому році реалізувати вже подані ідеї з Валок та зібрати нові з інших населених пунктів, цієї весни депутати прийняли рішення та затвердили Положення про місцеві ініціативи на всю громаду.

Всього подано було 7 ініціатив, 5 з яких депутати підтримали та виділили співфінансування на ідеї активістів. Цей рік - перехідний і алгоритм реалізації цьогорічних місцевих ініціатив суттєво перемістився у часі. Їх реалізація розпочалася лише в серпні, а зараз майже добігає завершення.

Наступного року переможці стартуватимуть з весни і зможуть насолодитися вже влітку результатами спільної праці.

Які ініціативи отримають найбільшу підтримку від депутатів та яке буде фінансування із міського бюджету на наступний рік - вже скоро дізнаємося. Ці питання вирішаться на найближчих сесіях міської ради.

У 2021 році для реалізації на 2022 рік до Валківської міської ради подані наступні місцеві ініціативи:

1. «Про встановлення додаткових ігрових елементів на дитячому майданчику на житловому масиві по вулиці Театральна у селищі Старий Мерчик» (Старомерчицький старостинський округ)

2. «Про встановлення спортивного майданчика по провулку Майський, б. 33,35» (місто Валки)

3. «Про встановлення огорожі навколо цвинтаря по вулиці Широкій в селі Черемушна» (Черемушанський старостинський округ)

4. «Облаштування меблями та оргтехнікою кімнати у КЗ «Високопільська ЗОШ І-ІІІ ст.»» (Високопільський старостинський округ)

5. «Про створення арт-студії в Костівському СБК» (Костівський старостинський округ)

6. «Про встановлення стаціонарної вуличної сцени біля Заміського СБК» (Заміський старостинський округ)

7. «Про встановлення спортивно-ігрового майданчика по вулиці Надії,18 в селі Сніжків» (Сніжківський сторостинський округ)

Дякуємо за активність та небайдужість валківчанам. Ви самі обираєте пріоритетні завдання для покращення життя своєї громади, на які можете вплинути та змінити на краще.