Дата: від до Скинути

"Від поля до столу" - під такою назвою запрацює кооперативна система з реалізації сільськогосподарської продукції

У Валках запустили проєкт під назвою «Створення бізнес-інкубатору і мережі збутових сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на території Валківської громади», який здобув перемогу у обласному конкурсі проєктів місцевого та регіонального обласного конкурсу «Разом у майбутнє».

16:11 29.11.2021

Сьогодні - День пам’яті Жертв голодомору

Пам'яті мільйонів українців, які загинули мученицькою смертю від голоду у 1932-1933 роках, сіл і хуторів, які щезли з лиця землі після найбільшої трагедії XX століття, був присвячений мітинг-реквієм, що пройшов біля Пам’ятного знаку жертвам голодомору.

09:00 27.11.2021

На посаду директора КНП «Валківська центральна районна лікарня» документи подали чотири претенденти.

На засіданні конкурсної комісії з відбору кандидатури на посаду директора КНП «Валківська центральна районна лікарня» під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Нізельковського розглянули та детально перевірили документи, що надійшли від претендентів.

17:58 25.11.2021

У Старомерчицькому старостинському окрузі почали встановлювати нові зруби для колодязів.

Одним з найбільш надійних джерел води здавна є колодязь. Найбільш поширеними у нашій громаді є колодязі шахтного типу. Частиною їх облаштування є криничний зруб. Це той самий будиночок, який накриває підземну частину стовбура шахти колодязя і за допомогою якого можна підняти на поверхню відро води.

16:53 24.11.2021