Заслухано на апаратній нараді

Ряд важливих питань розглянуто сьогодні на щотижневій апаратній нараді Валківської міської ради. У їх числі:

17:01 15.04.2024

Дбаємо про чистоту в громаді – КОСТІВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

Про упорядкування території дбають і у Костівському старостинському окрузі. Тут навели лад на меморіальних місцях, а також підготували майданчик та облаштовують Алею пам’яті землякам, які загинули за незалежність і суверенітет України.

16:58 15.04.2024

Дбаємо про чистоту в громаді – ОЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

У рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» в Олександрівському старостинському окрузі наведено лад у місцевому парку, на стадіоні, в інших громадських місцях, упорядковано клумби, прибережну смугу ставка, території кладовищ. Триває побілка дерев.

16:04 15.04.2024

Дбаємо про чистоту в громаді – СИДОРЕНКІВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

До працівників з благоустрою Сидоренківського старостинського округу, у яких ці дні – гаряча пора, щоб навести чистоту й порядок в громадських місцях, долучились працівники старостату, будинку культури, бібліотекарі.

16:27 10.04.2024

Дбаємо про чистоту в громаді - БАРАНІВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

До весняного прибирання на території старостату разом з працівниками благоустрою активно трудяться  працівники комунальних закладів – ліцею, будинку культури, дитячого садочка. Разом із освітянами працювали і батьки їх вихованців.

09:44 10.04.2024