26 листопада 2022 року виповнюються 90-ті роковини Голодомору 1932-1933 років

Сьогодні Валківський міський голова Валерій Скрипніченко разом із представниками апарату ради та громадськості вшанував пам’ять невинно убієнних земляків в часи Голодомору в минулому столітті та поклав квіти до підніжжя пам’ятного знаку  у Валках.

13:40 25.11.2022

Знову Валківщина в жалобі

15 листопада загинув захисник України, наш земляк із Сніжкова Кулак Олександр Володимирович.

16:04 24.11.2022

Інформаційна кампанія «ДІТИ ВІЙНИ »

З метою сприяння розшуку дітей, які зникли безвісти, були незаконно переміщені або депортовані до Російської Федерації чи інших країн, підтримується проведення заходів інформаційної кампанії «Діти війни» в тісній співпраці з проектом Уряду Канади «Супровід урядовим реформ в Україні» (SURGe), який реалізується Alinea International Ltd., за участю Офісу Генерального прокурора, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Національного інформаційного бюро та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

09:05 23.11.2022

Реалізовано один з перших проєктів щодо покращення умов проживання переселенців на Валківщині

Завдяки співпраці Валківської міської ради з Благодійним фондом «Зміни» під керівництвом Ярослава Грінченка вдалося реалізувати значний проєкт - здійснено ремонтні роботи в приміщенні,  яке стало прихистком для внутрішньо переміщених осіб в нашій громаді.  Окрім ремонту також було придбано нові побутову техніку та меблі.

15:20 18.11.2022