На Стармерчицькому ліцеї урочисто відкрито меморіальну дошку Руслану Шимону

Сьогодні у Старому Мерчику, на будівлі місцевого ліцею, урочисто відкрито меморіальну дошку Руслану Шимону – випускнику Старомерчицької загальноосвітньої школи, який рівно рік тому, 28 березня 2023 року, загинув, захищаючи територіальну цілісність і незалежність України.

17:35 28.03.2024

Навчалися фахівці закладів освіти, культури та соціального захисту нашої громади.

За сприяння міської ради учасниками тренінгу «Посилення ефективності міжвідомчої взаємодії реагування у сфері захисту прав дітей та соціальної роботи з вразливими сім'ями з дітьми» стали фахівці закладів освіти, культури та соціального захисту нашої громади.

13:12 28.03.2024

Наша громада обрана для реалізації проєкту з захисту та відновлення засобів до існування домогосподарств, що займаються сільськогосподарською діяльністю

Міський голова Валерій Скрипніченко провів робочу нараду щодо імплементації в нашій громаді проєкту «Реагування на нагальні гуманітарні потреби найбільш вразливого населення в Україні».

13:03 28.03.2024

Відбулася ХLV сесія міської ради

Більше 70-ти питань порядку денного розглянули депутати під час пленарного засідання ХLV сесії Валківської міської ради.

16:29 25.03.2024

За Кубок Валківського міського голови з класичного волейболу змагалися 12 команд

У Кубку Валківського міського голови з класичного волейболу, що вібувся у суботу, участь взяли 12 команд. У їх числі - чотири з нашої громади, а також сім із сусідніх громад Харківщини і одна - з Котельви Полтавської області.  Цей Кубок завершив тривалий волейбольний сезон Чемпіонату Валківської МТГ 2023-2024 рр.

14:58 25.03.2024