Трагічна звістка знову надійшла до Валківської громади, а до родини Костюків із Заміського - друга похоронка…

Дата: 05.01.2023 11:01

Фото без опису2 січня 2023 року, виявивши мужність та стійкість, у бою за нашу Батьківщину загинув Герой-захисник Костюк Олексій Юрійович.

Олексій пішов захищати рідний край від окупанта у квітні минулого року. З ворогом він мав особисті рахунки, бо в березні, захищаючи кордони України від ворожої навали, загинув його рідний брат Володимир.

Воював у підрозділі зв'язку, де сумлінно виконував усі поставлені завдання. Ризикуючи життям, забезпечував зв'язок між підрозділами батальйону в Золочеві, під Бахмутом та Кремінною.

Виконуючи бойове завдання на передньому краю оборони батальйону в населеному пункті Торське, 2 січня 2023 року Костюк Олексій Юрійович загинув.

Вічна слава та пам’ять тобі, наш Герой!

Немає слів, якими б можна було втішити батьків, брата та двох сестер, котрі отримали друге сповіщення про смерть рідної людини.

Валківська міська рада висловлює щирі слова співчуття рідним та близьким Костюка Олексія Юрійовича.  Розділяємо цей невимовний біль та  сумуємо разом із вами.

Про час та місце прощання з Героєм повідомимо додатково.