Дата: від до Скинути

Грамотами Богодухівської районної ради нагороджені представники Валківської громади

Напередодні Дня місцевого самоврядування у Богодухівському міському будинку культури пройшли урочисті заходи. У святковому зібранні взяли участь і представники Валківської громади на чолі з міським головою Валерієм Скрипніченком.

14:26 06.12.2021

Як відзначають День Збройних сил України

У молодіжному хабі «Розвиток» до Дня Збройних сил України пройшла виставка дитячих робіт під гаслом: «Дякуємо захисникам!», а у бібліотеках громади сьогодні тривають тематичні книжкові виставки. Зокрема, Валківська публічна бібліотека підготувала книжкову виставку- вшанування «Від «володарів степу» до «кіборгів». Як пояснюють організатори виставки, знайомство на абонементі книгозбірні з тематичною експозицією – це прекрасна нагода перегорнути сторінки історії, зануритися в неймовірну атмосферу героїчних часів козацької доби та сьогодення. Також бажаючі відвідати виставку можуть дізнатися з книжкових видань більше цікавого про наше славне козацтво і сучасних захисників української держави.

14:22 06.12.2021

МАКСИМ МОСКВІН – ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ

За високі спортивні досягнення, значний вклад у підняття рейтингу України у світовій спільноті 3 грудня 2021 року під час урочистих заходів у Богодухові, присвячених Дню місцевого самоврядування, валківчанину МОСКВІНУ Максиму Руслановичу, майстру спорту України з важкої атлетики, присвоєно звання – Почесний громадянин Богодухівського району.

09:16 06.12.2021

Люди сильні не лише духом, а й талантом відкривали свої творчі здібності на заході, який вперше був організований на Валківщині під назвою  - творча скарбничка «Почуй себе у цьому світі».

В Міжнародний день інвалідів декламували власні вірші, співали пісень, розповідали гуморески, презентували  власні доробки.

19:19 03.12.2021

У Валківській лікарні новий керівник

Рішенням XIX сесії Валківської міської ради депутати затвердили на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ВАЛКІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» КОВАЛЬОВА Артема Миколайовича.

11:19 03.12.2021

Про заготівлю та реалізацію хвойних насаджень у період підготовки до нового 2022 року.

У зв’язку з посиленням Державною екологічною інспекцією України заходів державного нагляду (контролю), прохаємо усіх жителів та суб’єктів господарювання Валківської міської територіальної громади дотримуватися вимог природоохоронного законодавства під час заготівлі, реалізації хвойних насаджень в період підготовки до нового 2022 року.

16:31 02.12.2021