В громаді знову трагічна звістка із Бахмутського напрямку

Дата: 15.01.2023 09:31

Фото без опису9 січня загинув захисник України, наш земляк з Сніжкова Сілатов Микола Борисович

Народився Микола Борисович 4 лютого 1974 року у Сніжкові. Тут навчався в школі, працював у рідному селі механізатором у ЖКП «Сніжків».

Його знали і поважали усі мешканці села. Працьовитий, товариський, веселий і життєлюбний.

У 2014-2015 роках був учасником АТО, мав військовий досвід.

У перші дні повномасштабного вторгнення пішов захищати країну від російського агресора.

Воював навідником-оператором розвідувального відділення розвідувального взводу  своєї військової частини.

9 січня  2023 року, під час виконання бойового завдання,  виявивши стійкість та мужність, біля населеного пункту Кліщіївка. Бахмутського району, що на Донеччині, солдат  Сілатов Микола Борисович загинув.

Без чоловіка залишилася дружина, дві доньки  - без батька, онуки  - без дідуся.

Валківська міська рада щиро співчуває рідним та близьким у непоправному горі, розділяємо біль, сумуємо разом з вами.

Царство небесне тобі, Миколо, та світла пам’ять.

Про місце та час прощання з Героєм повідомимо додатково.