Вітання міського голови Валерія Скрипніченка

Шановні працівники сільського господарства Валківської громади, ветерани галузі! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Наша Валківський край завжди був сільськогосподарським із високими врожаями та вагомими здобутками.

15:32 19.11.2021

У КОСТЕВІ РЕАЛІЗУВАЛИ МІСЦЕВУ ІНІЦІАТИВУ – НА МАЙДАНЧИКУ ВСТАНОВИЛИ СПОРТИВНЕ ОБЛАДНАННЯ

Сьогодні міський голова Валерій Скрипніченко побував на завершальному етапі робіт із реалізації місцевої ініціативи у Костеві. Ідея полягала у встановленні спортивних елементів та лавок для відпочинку на дитячому майданчику.

08:15 19.11.2021

Ювілярів привітають з Днем народження.

За інформацією управління соціального захисту населення міської ради, 24 ювіляра Валківської міської територіальної громади отримають грошову допомогу з нагоди ювілейного Дня народження.

16:35 18.11.2021

Як відремонтувати дах на багатоквартирному будинку або як стати хазяїном не тільки своєї квартири.

Члени ОСББ «Пушкінське» у Валках вирішили питання ремонту даху на багатоквартирному будинку, отримавши кошти з місцевого бюджету в сумі 41 000 гривень. Гроші виділено як співфінансування до тих, що зібрали самотужки. Тепер на будинку №5 на в’їзді Пушкіна замінено дах і мешканці не страждають від затікань.

13:54 17.11.2021