A A A K K K
для людей із порушенням зору
Валківська міська рада
Богодухівський район

Харківська область

Стипендії міського голови – обдарованим дітям

Дата: 28.12.2022 15:32
Кількість переглядів: 77

26 старшокласників – відмінників навчання, переможців та призерів предметних олімпіад всеукраїнського та обласного рівнів, талановитих дітей, котрі стали в поточному році переможцями престижних творчих конкурсів, запросив сьогодні на передноворічну зустріч міський голова Валерій Скрипніченко.

- Провести традиційну ялинку міського голови зараз з міркувань безпеки немає можливості, - пояснив очільник громади, - але сьогодні я хочу подякувати особисто кожному з вас за старанність, наполегливість, за те, що і в нинішніх непростих умовах досягаєте таких високих результатів у навчанні і творчості.

Ви – наша надія, наше майбутнє. І я від душі бажаю, щоб було воно мирним, щасливим, щоб ті знання, якими ви так сумлінно оволодіваєте зараз, допомогли вам обрати правильно свою життєву дорогу, що неодмінно приведе вас до успіху.

Новорічними подарунками для шкільної еліти нашої громади стали сертифікати на отримання грошової стипендії.

Їх власниками стали:

Гузенко Вікторалківський ліцей імені Олександра Масельського)

Котелевець Андрійалківський ліцей імені Олександра Масельського),

Петрова Полінаалківський ліцей імені Олександра Масельського),

Циганенко Анастасіяалківський ліцей імені Олександра Масельського),

Білецька Янаалківський ліцей імені Олександра Масельського),

Коляда Карінаалківський ліцей імені Олександра Масельського),

Тимченко Анастасія (Валківський ліцей імені Олександра Масельського),

Тугай Алісаалківський ліцей імені Олександра Масельського),

Лихоман Русланалківський ліцей імені Олександра Масельського),

Москаленко Полінаалківський ліцей імені Олександра Масельського),

Бондаренко Єлизаветаалківський ліцей імені Олександра Масельського),

Бистрай Яна (Валківський ліцей №2),

Ольховська Єлизавета (Валківський ліцей №2),

Головко Дар’я (Ков’язький ліцей),

Флячинська Катерина (Ков’язький ліцей),

Боброва Анастасія (Ков’язький ліцей),

Чернова Маргарита (Старомерчицький ліцей),

Бутко Дарія (Баранівський ліцей),

Коляда Дмитро (Баранівський ліцей),

Шелегеда Віолетта (Високопільський ліцей),

Федосієнко Олександр (Високопільський ліцей),

Бондаренко Анастасія (Високопільський ліцей),

Цапенко Денис (Новомерчицький ліцей),

Клименко Даніела (Серпневий ліцей),

Козлова Яна (Сидоренківський ліцей),

Євдошенко  Анна (Шарівський ліцей).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.