Дата: від до Скинути

Створення умов для розвитку молоді, рух маршрутного автобуса, стан доріг та інше - про що говорили у Старому Мерчику.

Що турбує мешканців Старого Мерчика та прилеглих до нього сіл, обговорили із міським головою Валерієм Скрипніченком під час його робочого візиту у селище, що пройшов у рамках виїзного прийому громадян.

16:51 24.11.2021

Під час особистого прийому міським головою громадяни порушили два питання.

Одне з них стосувалось правильності визначення меж приватизованих земельних діляноПодружжя з Мельникового вважає, що необхідно переглянути відповідність юридично встановлених меж фактичному їх використанню. А оскільки питання стосується землі загального користування селянами ( це сільська дорога), вирішуватись воно буде із залученням фахівців відділу земельних ресурсів.

16:29 23.11.2021

Осінні роботи з благоустрою села Черемушна

Погожими осінніми днями черемушани прибрали парк у центрі села, згребли та вивезли листя, вирубали чагарники по узбіччю вулиці Ветеранів, навели лад біля двох кладовищ.

15:05 23.11.2021

Як протидіятимуть домашньому насильству у Валківській громаді, обговорили на засіданні координаційної ради з відповідних питань.

Не секрет, що випадки домашнього насильства та насильства за ознакою статі в нашій  громаді трапляються. Відповідно ведеться і облік осіб з приводу вчинення насильства в сім’ї. У тісній взаємодії з попередження таких випадків працюють відповідні служби та відділи міської ради, а також поліція, медики, органи пробації.

14:23 23.11.2021

Вітання міського голови Валерія Скрипніченка

Шановні працівники сільського господарства Валківської громади, ветерани галузі! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Наша Валківський край завжди був сільськогосподарським із високими врожаями та вагомими здобутками.

15:32 19.11.2021