Дата: від до Скинути

Уже вдруге на запрошення Асоціації малих міст України валківські освітяни ділилися зі своїми колегами з усієї України досвідом пілотного впровадження Програми освіти дітей раннього та дошкільного віку «Освіта і піклування / Education & Care».

Про напрацювання свого педагогічного колективу з освоєння Програми докладно розповіла Ксенія Коток -  директорка Огульцівського дитсадочка «Калинка». Підтвердженням переваг, які надає у роботі з маленькими вихованцями ця інноваційна онлайн платформа, став сповнений позитиву відеофільм з елементами занять з дітками.

16:43 25.04.2024

Дбаємо про чистоту в громаді

Працівники з благоустрою двох старостатів – Баранівського та Ков’язького – спільно працюють над упорядкуванням узбіч автошляху, що сполучає ці старостинські округи.

10:27 22.04.2024

Продовжуємо піклуватися про мешканців шелтера для компактного проживання ВПО

Продовжуємо піклуватися про мешканців шелтера для компактного проживання ВПО, облаштованого у нашій громаді. За фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) зроблено ремонт східців вхідної зони будівлі. А також для додаткових зручностей і комфорту до необхідних у щоденному побуті речей закуплені і передані у користування електропраски, прасувальні дошки, фени.

09:06 19.04.2024

Валківська громада поділилась з освітянами всієї України досвідом впровадження Програми освіти дітей раннього та дошкільного віку «Освіта і піклування / Education & Care».

Участь в онлайн конференції, організованій Асоціацією малих міст України, взяли заступниця міського голови Ольга Борщ, начальник відділу освіти міської ради Іван Горошко, головний спеціаліст відділу Надія Олійник та керівниці двох міських закладів дошкільної освіти Ірина Бородіна й Олена Гамоліна.

09:20 18.04.2024

Валківська міська територіальна громада візьме участь у реалізації Проєкту «Родина для кожної дитини. Розвиток сімейного патронату».

Проєкт «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату» виконується спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Партнерством «Кожній дитині», Міністерством соціальної політики України, Координаційним центром із розвитку сімейного виховання та догляду дітей, Національною соціальною сервісною служби України, службами у справах дітей територіальних громад обласних військових адміністрацій, центрами надання соціальних послуг, регіональними центрами соціальних служб, неурядовими організаціями за фінансової підтримки Європейського Союзу.

16:36 17.04.2024

Заслухано на апаратній нараді

Ряд важливих питань розглянуто сьогодні на щотижневій апаратній нараді Валківської міської ради. У їх числі:

17:01 15.04.2024

Дбаємо про чистоту в громаді – КОСТІВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

Про упорядкування території дбають і у Костівському старостинському окрузі. Тут навели лад на меморіальних місцях, а також підготували майданчик та облаштовують Алею пам’яті землякам, які загинули за незалежність і суверенітет України.

16:58 15.04.2024