В останній день минулого року Валківщина втратила Героя-захисника

Дата: 03.01.2023 14:14

31 грудня 2022 року, під час виконання бойового завдання, загинув наш земляк із Валок Бень Володимир Анатолійович.

Володимир Анатолійович був призваний на військову службу через два дні після повномасштабного вторгнення російського окупанта в Україну. Служив оператором  відділення інженерних загороджень  у військовій частині А1962.

Солдат Бень Володимир Анатолійович загинув внаслідок мінометного обстрілу збройними силами РФ біля населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району, що на Донеччині.

У Володимира Анатолійовича залишилися мама, дружина, син, сестра.

Валківчани назавжди запам’ятають його як людину надзвичайно добру, чуйну, порядну, відповідальну, працьовиту.

Валківська міська рада висловлює щирі слова співчуття рідним та близьким. Ніщо не загоїть рани тяжкої втрати. Сумуємо разом з вами та розділяємо цей глибокий біль.

Вічна слава та пам’ять тобі, наш Герой!

Царство небесне захиснику України Беню Володимиру Анатолійовичу.

Про час та місце прощання з Героєм повідомимо додатково.