У Мельниковому місцеві жителі організували ремонт автошляху Валки – Камишувата.

Місцеві жителі, підприємці та ТОВ «Агротоп» разом організували ремонт дороги, що з’єднує села Мельникове та Вишневе. Задіяли власну техніку та своїми силами стали до роботи. Засипали сумішшю щебеню та піску ями на ділянці дороги понад 6 кілометрів.

17:08 16.12.2021

У краєзнавчому музеї можна було помилуватись мистецтвом витинанки

"Магія паперового мережива» - під такою назвою у Валківському краєзнавчому музеї пройшла зустріч із авторкою персональної виставки витинанок, учителькою Валківського ліцею імені О. Масельського Наталією Губською.

16:03 16.12.2021

Валківській дитячій бібліотеці – 75.

Саме в 1946 році було відкрито Валківську дитячу бібліотеку і перші її маленькі читачі взяли її перші книги з тоді ще небагатого фонду. Сьогодні фонд налічує понад 6 тисяч книг, а зареєстрованих читачів заклад має 1200 чоловік.

17:49 15.12.2021

У Новому Мерчику створять орган самоорганізації населення.

Для того, щоб самотужки вирішувати свої проблеми та зробити життя у селі комфортнішим, Мерчани вирішили створити представницький орган села. А для цього запросили до себе Олександра Міненкова, регіонального координатора взаємодії з громадськістю, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Харківській області.

15:01 15.12.2021

Звіт депутата Валківської міської ради VIII скликання Криворучки Олександра Валерійовича - 24.12.2021

Звіт депутата Валківської міської ради VIII скликання Криворучки Олександра Валерійовича відбудеться 24 грудня 2021 року о 10:00 в адміністративному приміщенні Гонтів’ярського старостату за адресою вулиця Центральна, будинок 7. Запрошуються усі бажаючі.

14:59 15.12.2021

Звіт депутата Валківської міської ради VIII скликання Степанова Станіслава Івановича  - 29.12.2021

Звіт депутата Валківської міської ради VIII скликання Степанова Станіслава Івановича - 29.12.2021

Звіт депутата Валківської міської ради VIII скликання Степанова Станіслава Івановича відбудеться 29 грудня 2021року о 12:00 в смт Ков’яги за адресою: площа Жовтнева, 2-а (біля приміщення Ков’язького НВК)

11:04 15.12.2021

БЛАГОУСТРІЙ ГРОМАДИ

У Валках працівники відділу благоустрою підключають новорічну ілюмінацію на головній ялинці громади, прибирають вулиці від опалого листя та гілок, встановлюють нові дорожні паркувальні півсфери.

16:48 14.12.2021

Валківчани вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів аварії на ЧАЕС покладанням квітів та мітингом.

"Чорнобильська катастрофа – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Чорнобиль став символом жертовності в ім’я України, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь.Маємо завжди пам'ятати тих, хто ціною власного життя та здоров'я ліквідовував наслідки цієї страшної трагедії" - Валерій Скрипніченко.

14:06 14.12.2021