Сьогодні Валківщина прощається з іще одним героєм-захисником

Дата: 10.02.2023 12:13

Фото без опису7 лютого при захисті Батьківщини, виявивши мужність та стійкість, під час виконання бойового завдання загинув Алієв Алі Джавід огли.

Алі Джавід огли народився 19 серпня 1990 року в Баку. Шкільні роки пройшли у селищі Ков’яги, тут закінчив школу. Потім навчався у Харківському автотранспортному технікумі, здобув професію механіка. Останнім часом працював будівельником.

Був активним, відповідальним, небайдужим до проблем селища, завжди приходив на допомогу. Батька  Алі не стало минулого року, для мами він був єдиним сином. Сам Алі Джавід огли мав родину, в якій зараз підростає маленька донечка.

Наприкінці минулого року був призваний на службу до лав Національної гвардії України.

На фронті воював  стрільцем у складі стрілецького батальйону з охорони та оборони об’єктів державного значення.

7 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Кремінна, що на Луганщині, солдат Алієв Алі Джавід огли отримав поранення, несумісні з життям.

Валківська міська рада виносить щирі слова співчуття рідним та близьким. Тяжка втрата в тяжкий для усіх нас час. Розділяємо сум та невимовний біль разом із рідними.

Світла пам’ять про Героя, справжнього воїна-захисника залишиться назавжди у наших серцях.

Вічна слава, тобі Алі!

Прощання з Героєм  та похоронна процесія відбудуться   сьогодні, 10  лютого 2023 року, за адресою:  смт. Ков’яги по  вул. Ковпака о 14.00 год.