Зареєструйтеся для отримання гуманітарної допомоги

Дата: 17.02.2023 11:36

Фото без описуДо уваги жителів громади!

У Богодухівському районі, у тому числі й у Валківській ТГ, розпочинає роботу БО «Мережа 100 відсотків життя» м. Харків».

Отримати продуктові набори від цієї благодійної організації можуть усі жителі громади, у тому числі й зареєстровані ВПО, старше 5-ти років.

Для отримання гуманітарної допомоги необхідно зареєструватися за посиланням внизу.

Зверніть увагу, що доступною є реєстрація кількох осіб з одного номера телефону, але при цьому, щораз починаючи реєстрацію, необхідно підтвердити згоду на обробку персональних даних, потім із запропонованого у посиланні під картою громади списку вибрати, де вам територіально зручніше отримувати допомогу (в одному із старостинських округів чи в м. Валки), після чого відповідно до зазначених у кожному пункті вимог внести передбачені формою заявки дані про особу отримувача (ПІБ, дату народження, паспортні дані, індивідуальний податковий номер та ін.).

При внесенні неповних чи неточних даних отримувачу буде відмовлено у видачі допомоги.

Видача продуктової гуманітарної допомоги від БО «Мережа 100 відсотків життя» м. Харків» здійснюватиметься у старостинських округах та в м. Валки, і отримати її можна буде тільки відповідно до зазначених при реєстрації даних і на підставі документів, що посвідчують особу.

У виключних випадках – відсутність смартфона, інтернету і родичів чи знайомих - за допомогою в реєстрації можна звертатися до уповноважених старостатами осіб, а в місті Валки – до ХАБу «Розвиток» (вул. Харківська,7).

Відповідно до встановлених надавачем допомоги вимог, у першу чергу продуктові гуманітарні набори видаватимуться особам з інвалідністю.

Будь ласка, реєструйтеся за посиланням чи попросіть родичів або знайомих вам допомогти. РЕЄСТРУЙТЕСЯ ТУТ