Звернення міського голови В. Скрипніченка з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Дата: 15.02.2023 09:27

Щорічно 15 лютого в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав.  Наймасштабнішою та найтрагічнішою стала війна в Афганістані. Вона назавжди залишиться в нашій історії уособленням мужністі, доблесті і героїзму, крові і болю, душевних страждань і втрат. Ця війна була останньою з великих імперських авантюр Радянського Союзу, що надломила хребет московській комуністичній імперії, і вона розпалася.

Саме воїни-ветерани афганської війни, набувши безцінного бойового досвіду, знаючи ціну непорушному військовому побратимству, дали Україні свою рідну військову еліту.

З самого початку війни на сході України тисячі «афганців» та ветеранів інших війн добровільно стали на захист рідної землі від російських загарбників і сьогодні на передовій нищать московських окупантів.

Слова щирої вдячності - і тим воїнам-інтернаціоналістам, котрі з перших днів повномасштабної російської агресії були і залишаються поруч, дбають про безпеку в громаді, щедро діляться своїми знаннями і практичними порадами.

Схиляємо голови перед пам’яттю наших земляків, котрі стали жертвами війн на території інших держав.

І нехай ця жорстока кровопролитна війна, що вже майже рік триває в Україні, стане останньою в історії нашої держави. А в тому, що наші Герої-воїни неодмінно зламають хребет рашистській недоімперії, разом з українцями вже не сумнівається увесь світ.