Нове приміщення - для надання соціальних послуг швачки.

Дата: 10.01.2023 09:54

Фото без описуПослуги швачки – у числі найпопулярніших із тих, що надаються відділенням натуральної та грошової допомоги  ЦНСП Валківської міської ради. Бо тут за доступними можна підшити, відремонтувати одяг.

- Людей до Ірини Яковець  звертається чимало, – розповідає директор Центру надання соціальних послуг Володимир Дараган. – Тому мені дуже хотілося, щоб наша швачка мала власний кабінет, комфортні умови для роботи. Поділився своїми планами з міським головою, і як тільки вивільнилося придатне для цього приміщення, та ще й у самісінькому центрі міста, зробили тут косметичний ремонт, перенесли обладнання і все потрібне для роботи.

Тож запрошую підопічних нашого Центру, пенсіонерів усіх категорій, внутрішньо переміщених осіб звертатися в разі потреби за адресою: м. Валки, вул. 1 Травня, буд. 1, ІІ поверх, кімн. 29.

- Невдовзі поруч з кімнатою швачки запрацює і соціальна перукарня. – Додає міський голова Валерій Скрипніченко. – Треба тільки закінчити ремонтні роботи і встановити потрібні меблі та обладнання. Таким чином продовжуємо поступово втілювати в життя ще довоєнні плани про створення мережі з надання найнеобхідніших соціальних побутових послуг для населення громади.

А яке ж новосілля без подарунків? Нові праска та електрочайник  неодмінно стануть у пригоді.