14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній станції

Дата: 14.12.2022 09:20

Фото без описуШановні учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС!

Сьогодні Україна вшановує людей, які ціною власного життя і здоров’я змогли здолати наслідки найстрашнішої в історії людства техногенної катастрофи. Серед великої армії ліквідаторів цих наслідків були і сотні жителів Валківщини.

Уже з перших годин і днів після катастрофи наші земляки стали на боротьбу з грізним і невидимим ворогом. Ви заступили собою, захистили від смертоносної  радіації кожного з нас, Україну і світ.

З глибокою повагою ми вклоняємося всім вам, шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній станції.

У скорботі схиляємо голови перед пам’яттю всіх, чиї життя забрала ця жахлива катастрофа.

Сьогодні ми теж переживаємо важке випробування. Рідну землю від підступного ворога, що поставив собі на меті геноцид українського народу, боронять разом зі своїми бойовими побратимами сини і внуки чорнобильців.

Віримо, що з ними  - ваша мужність і стійкість, ваша безмежна любов до України і свого народу. Ми неодмінно переможемо, бо в наших генах – дух незламності. Ви довели це своїм подвигом, рятуючи свій народ і увесь світ від зловісного атома. А Збройні Сили України засвідчують це сьогодні, змітаючи з рідної землі ненависного ворога.

Щиро бажаю всім здоров’я, сили духу, Перемоги і миру!

Валерій Скрипніченко, Валківський міський голова.