Заслухала місцева КТЕБ та НС

Дата: 19.12.2022 09:39

Місцева комісія Валківської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на черговому засіданні розглянула наступні питання.

- Щодо посилення уваги стосовно заборони вилову риби на водних об’єктах громади на період  дії воєнного стану – на виконання відповідного рішення комісії з питань ТЕБ та НС Богодухівського району.

Орендарям земель водного фонду наголошено на необхідності встановлення інформаційних табличок про заборону любительського рибальства на період дії воєнного стану та небезпеку перебування на льоду.

- Про утримання доріг державного, районного та місцевого значення в зимовий період 2022-2023 років. Акцентовано увагу керівників дорожніх служб на необхідності створення запасу піщано-сольової суміші, резерву паливно-мастильних матеріалів для забезпечення руху транспорту на дорогах усіх рівнів підпорядкування.

- Ухвалено алгоритм дій керівництва громади та відповідальних служб у разі тривалої відсутності електропостачання.

- У зв’язку з тим, що КНП «Валківська ЦРЛ» згідно з розпорядженням Харківської ОВА визначена медичним закладом для лікування хворих на COVID-19, прийнято рішення з метою недопущення розповсюдження хвороби не використовувати приміщення та територію лікарні для пункту обігріву населення (див. Перелік пунктів обігріву на території громади).

- Про затвердження плану роботи місцевої КТЕБ і НС Валківської міської ради на 2023 рік.