Дата: від до Скинути

Працівники з благоустрою «Місцевої служби комунальної власності» проводять весняні роботи на територіях населених пунктів нашої громади.

Зокрема, у Валках за останні тижні прибрано парки та сквери, зібрано та вивезено сміття з узбіч доріг по центральних вулицях, пров. Майському та з масиву Коржівка.

16:33 13.04.2022

У Високопіллі під час толоки прибирали територію села.

У Високопіллі під час толоки прибирали територію села. Окрім того, розчистили місцевий цвинтар та облаштували місце для паркування авто біля дитячого садочка. А сухе листя вивезли для компосту, турбуючись про те, щоб його не спалювали. Допомогали місцеві фермери.

16:25 13.04.2022

Толока в Новому Мерчику

В населених пунктах проходять весняні толоки. У Новому Мерчику прибирали території не тільки місцеві жителі, з ентузіазмом взяли до рук садовий інвентар і вимушені переселенці. Як це було, дивіться фото.В населених пунктах проходять весняні толоки. У Новому Мерчику прибирали території не тільки місцеві жителі, з ентузіазмом взяли до рук садовий інвентар і вимушені переселенці. Як це було, дивіться фото.

16:22 13.04.2022

Майстер-клас із виготовлення писанок провели для вимушених переселенців у Валках.

Мистецтво писанкарства на Валківщині широко відоме завдяки Валківській школі мистецтв. Отож неабияку радість приніс майстер-клас гостям Валківщини, тимчасовим переселенцям, які разом із директором Валківської школи мистецтв, майстринею народної творчості Ольгою Тимошенко вчились виготовляти писанку.

14:04 12.04.2022