День працівників освіти відзначили в громаді

Дата: 30.09.2023 10:48

Фото без описуВ урочистостях з нагоди Дня працівників освіти, що відбулися в громаді напередодні свята, взяли участь учителі, вихователі, працівники закладів дошкільної та позашкільної освіти, ті, хто обрав справою свого життя сіяти в душах наших дітей добре, розумне, вічне.

З теплими словами вдячності за відданість професії, за величезний внесок у навчання, виховання, розвиток здібностей і талантів наших дітей, особливо в непростих мовах сьогодення, до присутніх звернулися Валківський міський голова Валерій Скрипніченко та начальник відділу освіти Валківської міської ради Іван Горошко.Фото без опису

«Останні роки стали непростим випробуванням для наших освітян. Спочатку довелося пристосовуватися до роботи в умовах коронавірусного карантину, зараз – в умовах війни. Але ви мужньо і професійно перелаштовуєтеся під усі виклики часу. Переконливе свідчення тому – високий рівень знань, перемоги і призові місця ваших  учнів і вихованців у предметних олімпіадах та конкурсах різних рівнів, а також ваші професійні здобутки.

А ще крім виховання і навчання дітей ви взяли на себе опіку над внутрішньо переміщеними особами, які тимчасово оселились у наших комунальних закладах.Фото без опису

Ми низько вклоняємося освітянам громади, які сьогодні взяли в руки зброю і захищають від ворога рідну Україну й кожного з нас. Чекаємо на їх повернення, на Перемогу, на мир.

Тож сьогодні до традиційних побажань здоров’я, добра, благополуччя, достатку, хочу також побажати усім вам якнайшвидше повернутися до живого спілкування з вашими учнями і вихованцями, до мирного, спокійного життя.» - сказав міський голова Валерій Скрипніченко.

Кращі за професією отримали грамоти та відзнаки.Фото без опису

Лідерів профспілкового руху освітян Валківщини відзначила голова галузевої профспілки Ольга Бабенко.Фото без опису

І як зазвичай, дружніми оплесками на сцені привітали освітян, які віддавши багато років професії, досягли пенсійного віку, та молоде поповнення освітянської родини Валківщини.Фото без описуФото без опису

Святкового настрою та позитиву урочистостям додали музичні поздоровлення від юних валківчан-учасників художньої самодіяльності.Фото без опису