Напередодні Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку ветеранська організація Валківської громади організувала традиційну зустріч для поважних, але активних і молодих духом валківчан.
Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана - гарна нагода пильніше зосередитись на проблемах літніх людей, ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима нелегкі життєві дороги. Адже люди старшого покоління – джерело народної мудрості, а їх практичний життєвий досвід – нерозривний місток, який з’єднує покоління.
І ще це чудовий привід для активістів ветеранського руху нашої громади зібратися разом, поспілкуватися, додати у своє повсякдення позитивних емоцій.
До учасників зібрання, за плечима яких багаторічна і старанна праця, вірна служба, заслуги і досвід, зі словами подяки та найтеплішими побажаннями звернувся Валківський міський голова Валерій Скрипніченко.
З приємними подарунками для ветеранів громади на цю зустріч завітали благодійники - БО"Міжнародна служба громадської допомоги" Ipas DarDobra.
А музичні вітання підготували і допомогли створити справді святкову атмосферу учасники ансамблю «Білі крила»