Дата: від до Скинути

Про роботу центру професійного розвитку педагогічних працівників доповіла його директор, Валентина Олійник.

Вона зазначила, що основним завданням Центру є сприяння професійному розвитку педагогічних працівників, їх психологічна підтримка, консультування. Окрім того, центром організовуються та проводяться територіальні етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та координується участь громади у обласних етапах, проводяться інформаційні та навчальні семінари тощо. Проходять творчі зустрічі педагогів, працюють різноманітні творчі групи вчителів.

14:16 22.02.2022

Будьте обережні. Лід стає крихким.

За календарем ще зима, але показники термометра вдень впевнено тримаються плюсових відміток. Під сонячними променями розтанув сніг.

13:15 21.02.2022

20 лютого в Україні відзначатимуть  День Героїв Небесної Сотні. Цей день став для країни доленосним.

В знак вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні у Валківському краєзнавчому музеї розпочала роботу виставка, присвячена подіям, що відбулись у 2014 році у Києві.

12:47 18.02.2022

«Створити безпечне середовище для кожного у нашій громаді – одне з головних завдань влади», - Валерій Скрипніченко.

Зменшити злочинність та підвищити дотримання правопорядку, зробити кожний куточок Валківщини безпечним і комфортним для кожного - таке завдання ставить сьогодні перед собою місцева влада.

16:30 17.02.2022

На позачерговій сесії Валківської міської ради, що відбулась сьогодні, 16 лютого 2022 року, депутати роглянули два питання.

Під час роботи народні обранці заслухали та підтримали звернення депутатів фракції ПП «СЛУГА НАРОДУ» Валківської міської ради до мешканців громади щодо поточної безпекової ситуації, готовності влади до реагування та необхідності зберігати спокій.

16:28 16.02.2022

Сьогодні - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні у кожному населеному пункті громади вшановують воїнів-інтернаціоналістів. У закладах освіти пройшли виховні години, уроки пам’яті та бесіди. Заклади культури підготували творчі номери та пам’ятні відеоролики, а книжкові виставки, лекції та тематичні бесіди тривають у бібліотеках громади.

16:27 15.02.2022