Сьогодні в Огульцівському старостинському окрузі відкрили Алею Пам’яті захисникам України

Дата: 24.08.2023 16:02

Фото без описуУ 32-у річницю Незалежності України, 24 серпня в селі Огульці урочисто відкрили Алею Пам’яті воїнам-захисникам.

Фото без опису

У центрі села, меморіальне місце захисників поповнили імена та фото чотирьох молодих воїнів російсько-української війни. Це імена відважних і мужніх односельців - Харечко Вадима Миколайовича, Харечко Валентина Володимировича, Холодного Владислава Олександровича та Каплун Віктора Володимировича.

Фото без опису

«Мешканці Огульцівської громади першими ініціювали такий формат вшанування воїнів на Валківщині. До цього була проведена клопітка робота в селі – були зібрані кошти на благодійних ярмарках, розроблені ескізи, проведені монтажні роботи. У цьому питанні згуртувалися усі мешканці, за що я їм щиро вдячна. Тепер очі наших Героїв завжди будуть дивитися на нас, нагадуватимуть нам ціну кожного спокійного дня, а ми їм завжди будемо дякувати та пам’ятати їх” – розповіла староста Алла Веретельник.

Фото без опису

Вічна пам’ять та слава, вам наші земляки!