Дата: від до Скинути

З перших днів війни допомогу у вигляді безоплатного молока мешканцям громади надавали приватні сільськогосподарські підприємства, фермери, сільські жителі.

Отримували таку гуманітарну допомогу, в першу чергу, люди, яких війна змусила покинути свої домівки та незахищені верстви населення.

16:11 22.03.2022

Щодо вчинення нотаріальних дій в умовах війни.

Нотаріуси Валківської громади працюють за попереднім телефонним запитом. Також звертаємо увагу населення, що робота нотаріусів в Харківській області обмежена через відключення їх від державних реєстрів, оскільки в регіоні ведуться бойові дії. Отож, для бажаючих здійснити нотаріальні дії, повідомляємо телефони нотаріусів для попереднього запиту щодо можливості оформлення документів:

11:43 21.03.2022

З початку війни на Валківщині шлюб уклали 24 пари.

В Україні вже більше трьох тижнів триває повномасштабна війна. Обстріли та бомбардування, страх, розпач і разом з тим – сила духу, єднання і незламна віра в перемогу. І навіть там, де війна зовсім поруч, не зупиняється життя: у лікарнях та бомбосховищах народжуються діти, а закохані, твердо зважившись поєднати свої долі, не відкладають одруження на потім. Навпаки, охочих одружитися під час війни, у порівнянні з аналогічним періодом минулих років стало навіть більше.

16:58 18.03.2022

Гуманітарну допомогу жителі сіл та селищ отримують через старостати.

Сьогодні на плечі старост нашої громади лягло безліч додаткових проблем, бо до усіх населених пунктів прибули люди, яких війна змусила шукати собі тимчасове місце проживання. Хтось приїхав до рідних, друзів, знайомих, а хтось їхав в нікуди з надією на допомогу місцевої влади.

12:00 18.03.2022