Дата: від до Скинути

РОЗ’ЯСНЕННЯ  Як внутрішньо переміщеним особам, які прибули до Валківської терторіальної громади отримати допомогу на проживання від держави.

РОЗ’ЯСНЕННЯ Як внутрішньо переміщеним особам, які прибули до Валківської терторіальної громади отримати допомогу на проживання від держави.

Валківська міська рада з перших днів воєнного стану створила в громаді внутрішній реєстр переміщених осіб для розуміння ситуації та контролю видачі допомоги. Цей реєстр  використовується лише у нашій громаді і не вважається офіційною реєстрацією.

14:46 01.04.2022

Усі сільськогосподарські підприємства Валківщини налаштовані на проведення посівної компанії.

Незважаючи на воєнний стан в державі, аграрії нашої громади вже розпочали комплекс ранніх весняно-польових робіт. Наразі, підходять до завершення роботи з підживлення озимої пшениці, ріпаку, проводяться роботи із закриття вологи на полях.

17:11 31.03.2022

ЗРОБИМО РАЗОМ НАШЕ МІСТО ЧИСТІШИМ

У парку «Молодіжний» сьогодні працював трудовий десант, який в переважній більшості складався із людей, що тимчасово проживають у місті на найближчих до парку вулицях.

17:07 31.03.2022

ВЕСНЯНА ТОЛОКА ТРИВАЄ

Працівники благустрою прибирають центральні вулиці міста, паркові зони: вигрібають опале листя, вирубують паросль, розчищають чагарники. У місті відчутно стає чистіше.

15:21 31.03.2022

До Валківської територіальної громади в черговий раз надійшла допомога.

На відео - отримуємо підтримку від Харківської обласної ради, вісім тонн борошна, а від Львівського благодійного фонду «Допомога і турбота» - дитячі підгузки та харчування, побутову хімію, одяг.

09:29 31.03.2022