Нагадуємо про протипожежну безпеку.

Добігають кінця жнива – гаряча пора для кожного хлібороба. Наразі погодна ситуація досить складна. Температура повітря висока, а дощів практично немає. У зв’язку зі спекою рівень пожежної небезпеки оголошено найвищий, 5 класу. А отже, ризик виникнення пожеж залишається дуже високий. Тому аграріям в цей період потрібно забезпечити здійснення необхідного протипожежного режиму, щоб неконтрольований вогонь вмить не знищив важку багатомісячну працю.

11:33 11.08.2021

Котельні громади на 73 відсотки готові до опалювального сезону.

Готовність котелень та об’єктів соціальної сфери до осінньо-зимового періоду обговорили на засіданні штабу з організації підготовки господарського комплексу громади до зими. Головував на засіданні штабу заступник міського голови Сергій Тижненко.

16:22 10.08.2021

Станом на 09 серпня у Валківській громаді вакциновано першою дозою вакцин 4108 чоловік, другою дозою – 1591.

Нагадаємо, що вакцинуватись можуть всі охочі.  Як повідомила головний лікар КНП «Валківський ЦПСМД» Марина Орлова, вакцини є в достатній кількості. Зауважимо, що всі вакцини проти COVID-19, які використовуються в Україні, є безпечними та ефективними. Вони пройшли всі необхідні етапи досліджень, які показали, що вакцини захищають від тяжкого перебігу та смерті від коронавірусної хвороби.

16:17 10.08.2021

Валківщина готується до відзначення 30-ї річниці Незалежності України

У Валках на вас чекатиме святковий дитячий концерт, безкоштовні майстер-класи, вікторини, конкурси, спортивні змагання, турніри, видовищне силове шоу «Богатирські ігри» та творчі вітання від аматорів сцени.

11:49 10.08.2021

Відділ освіти міської ради очолив Іван Горошко.

Іван Васильович Горошко призначений 06 серпня 2021 року розпорядженням міського голови № 574-к. Новий очільник освіти має чималий управлінський досвід, адже працював на посаді начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації з 2006 року.

16:02 09.08.2021

Жителі Сніжкова мають нового сімейного лікаря.

Бондаренко Наталія Анатоліївна, яка стала працювати в амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Сніжків після того, як на заслужений відпочинок пішла її попередниця, тривалий час працювала лікарем швидкої допомоги у місті Харків. Працювати у Сніжкові вирішила тому, що любить своє рідне село, бо сама родом звідси, та людей, що тут проживають.

16:01 09.08.2021