Дні довкілля тривають. Готуємось до свят.

Напередодні Великодніх свят комунальники поспішають навести лад на території громади. І хоча подекуди заважає дощ, продовжуються суботники та дні довкілля.

15:58 20.04.2022

Валківською міською радою створюється добровільне формування з питань цивільного захисту.

Дане формування діятиме на території Валківської громади та долучатиметься до проведення робіт по розбору завалів будівель, рятування людей, надання допомоги потерпілим, розвантаження гуманітарних вантажів.

15:57 20.04.2022

ВЕЛИКА ВЕСНЯНА ТОЛОКА У ВАЛКАХ

Сьогодні у парку Культури наводять порядок комунальники місцевої служби благоустрою разом із працівниками культури, освіти, служби зайнятості і їх клієнтами. А позашкільники прибирають біля Будинку дитячої та юнацької творчості.

11:47 15.04.2022

Комунальне підприємство «Благоустрій» працює в штатному режимі.

Вивезення твердих побутових відходів здійснюється відповідно до графіка. На даний час КП « Благоустрій» тісно співпрацює з старостинськими округами, з території яких вивозять сміття згідно укладених угод.

16:34 14.04.2022

Працівники з благоустрою «Місцевої служби комунальної власності» проводять весняні роботи на територіях населених пунктів нашої громади.

Зокрема, у Валках за останні тижні прибрано парки та сквери, зібрано та вивезено сміття з узбіч доріг по центральних вулицях, пров. Майському та з масиву Коржівка.

16:33 13.04.2022