Дата: від до Скинути

Про проблеми несплати за вивіз сміття мешканцями громади сьогодні говорили на зустрічі з старостами.

За ініціативи заступника міського голови Сергія Тижненка ще раз обговорили механізм дії публічного договору на вивезення сміття в тих населених пунктах, які обслуговує КП «Благоустрій».

16:25 14.07.2022

Куди, кому і як платити за газ.ТОВ ГК «Укрнафтогаз України» надає роз'яснення

Починаючи з 1 травня 2022 року, понад 10 млн українських домогосподарств, що були побутовими споживачами газу 23 регіональних газопостачальних компаній, зокрема у Харківській області, опинилися в ситуації, коли їхні постачальники не могли виконувати свою функцію.

12:53 14.07.2022

Про благоустрій громади.

Щодня працівники місцевої служби з благоустрою слідкують за порядком на своїх закріплених територіях та виконують ряд інших доручень з організації життєдіяльності населених пунктів нашої громади.

15:33 13.07.2022

Команда волонтерів допомагає діткам-переселенцям

"Наші діти не заслуговують на те, що зараз з ними відбувається, вони варті справжнього щасливого дитинства зі святами, подарунками, усмішками та дитячими розвагами! Наша команда сьогодні завітала до дитячих садочків Валківської ТГ, де мешкає багато діток-переселенців! Нашими зусиллями та за підтримки Благодійному фонду «Небо надії» нам вдалося трішки побалувати малечу подаруночками" - розповідають волонтери Валентин Мельник, Анастасія Куприянова та  Дмитрій Волик.

11:39 13.07.2022

На Валківщині з робочим візитом побувала делегація з Богодухова.

Робоча група у складі голови Богодухівської районної ради Юрія Яцини, першого заступника голови Богодухівської РВА Зої Кись, начальника відділу освіти та охорони здоров’я Богодухівської РДА Вікторії Лукашової відвідала Валківський ліцей імені Масельського, Будинок дитячої та юнацької творчості, пункт видачі гуманітарної допомоги та Інклюзивно-ресурсний центр.

11:34 13.07.2022