Дата: від до Скинути

Мами з дітьми, що мешкають у Валківській громаді, отримали гуманітарну допомогу дитячим харчуванням

В рамках програми «Підтримка молодих мам з дітьми – запорука збереження людського капіталу територіальних громад в умовах війни з росією» проекту Польсько-українсьої аграрної асоціації (Polsko-Ukrai?ska Izba Gospodarcza) команда Центр розвитку місцевого самоврядування передала гуманітарну допомогу для молодих мам у вигляді дитячого харчування торгової марки "Малиш" від українського виробника.

15:46 07.06.2022

У Валківській територіальній громаді для найуразливіших верств населення як місцевих так і переселенців працює Центр надання соціальних послуг Валківської міської ради.

Фахівці центру з перших днів повномасштабного вторгнення продовжують опікуються родинами, які стоять на обліку як такі, що перебувають у складних життєвих ситуаціях.

10:06 07.06.2022

2 червня до Валкіської територіальної громади надійшла допомога від логістичного центру Харківської обласної військової адміністрації для найменших мешканців.

Громада отримала підгузки, суміш на козячому молоці, різноманітні каші та у невеликій кількості інші дитячі приналежності. Вчора всю допомогу оприбуткували і сьогодні вже почали роздавати.

16:28 03.06.2022

Одним із  низки заходів  до Дня захисту дітей у Валках стала розважальна програма для дітвори, організована волонтерами громадської організації «Возлюби».

Одним із низки заходів  до Дня захисту дітей у Валках стала розважальна програма для дітвори, організована волонтерами громадської організації «Возлюби».

Програма тривала протягом трьох днів - першого, другого і третього червня та проходила на базі спортивного комплексу «Колос».

14:25 03.06.2022

У Новий Мерчик та Черемушну надійшло 128 продуктових пакетів гуманітарної допомоги.

Гуманітарна допомога продуктами харчування за сприяння депутата міської ради Олександра Тесленка надійшла у села Новий Мерчик та Черемушна від Благодійного фонду «Сігма Софтвеа. Соціальні ініціативи».

14:19 02.06.2022

Сьогодні міський голова Валерій Скрипніченко разом із  керівництвом Богодухівського району Юрієм Яциною та Зоєю Кись привітали талановиту еліту Валківської громади.

Діти отримали від керівників грамоти, солодощі та грошову винагороду, а також теплі слова привітань та побажань.

15:47 01.06.2022